Nawet 3500 zł od PKO BP! Wystarczy, że skutecznie polecisz ich konta

2023-03-03 11:06
Nawet 3500 zł od PKO BP! Wystarczy, że skutecznie polecisz ich konta
Autor: gettyimages

PKO BP prowadzi program poleceń, który pozwala na zgarnięcie łącznie nawet 3500 zł za skuteczne polecanie ich kont osobistych. Wystarczy, że zachęcimy naszą rodzinę lub znajomych do założenia i korzystania z jednego z kont objętych promocją i możemy zgarnąć za to niemałą premię, nawet do 3500 zł. Promocja trwa tylko do 31 marca 2023 roku.

Oferowanie premii pieniężnych za założenie konta w banku jest popularną praktyką, ale PKO BP oferuje również premię za skuteczne polecanie ich produktów. Skuteczne polecenie jest wtedy, gdy polecona przez nas osoba będzie faktycznie korzystać z założonego konta, tj. spełni odpowiednie warunki dotyczące aktywności. W zamian nie tylko my dostaniemy premię, ale również osoba, której poleciliśmy konto.

Aby skorzystać z programu poleceń, trzeba mieć ukończone 18 lat oraz należy być posiadaczem lub współposiadaczem konta od minimum 90 dni liczonych od daty 05.01.2023 r. (w przypadku rachunków firmowych może to być tylko osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnik spółki cywilnej). Ponadto powinniśmy się zarejestrować w programie poleceń pod linkiem polecam.pkobp.pl/zarejestruj-sie. Jeśli chcemy dostać premię za polecenia kont premium - Konta Aurum i Konta Platinium II, musimy być klientami Bankowości Osobistej. Promocja trwa tylko do 31 marca 2023 roku, ale PKO BP często wznawia program poleceń (obecnie trwa już VII edycja programu!).

Jeśli jesteśmy już zarejestrowani w programie poleceń, otrzymamy kod, który osoba polecana będzie musiała podawać podczas zakładania konta. Nowy klient powinien wyrazić także zgody na informacje marketingowe, a następnie w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku wykonać minimum trzy transakcje bezgotówkowe kartą debetową i przynajmniej 3 transakcje Blikiem. Alternatywnie, zamiast tych warunków nowy klient może po prostu wykonać dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem o łącznej kwocie przynajmniej 500 zł (Konto za Zero) lub 1000 zł (Konto bez Granic). W przypadku Konta dla Młodych wystarczy wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej w ciągu 30 dni od założenia konta i jedną transakcję Blikiem lub jedną transakcję bezgotówkową (Blikiem lub kartą) o równowartości 200 zł.

Jeśli poleceni przez nas klienci spełnią powyższe warunki otrzymamy:

  •  Klient z PKO Kontem za Zero lub Kontem bez Granic - 100 zł (maks. 10 poleceń, możemy zyskać 1000 zł)
  •  Klient z PKO Kontem dla Młodych - 50 zł (maks. 10 poleceń, możemy zyskać 500 zł)

Łącznie możemy zyskać 1500 zł. Ponadto sami poleceni również dostaną premię za spełnienie powyższych warunków aktywności: 50 zł na Koncie dla Młodych, 100 zł na Koncie za Zero i 150 zł na Koncie bez Granic.

Jeśli jesteśmy klientami Bankowości Osobistej, możemy zgarnąć dodatkowe 2000 zł za polecanie Kont Aurum i Kont Platinium II (maksymalnie 10 poleceń, za każde 200 zł). Warunki skutecznego polecenia są podobne jak w przypadku wcześniej wymienionych produktów. Nowy klient powinien w trakcie zakładania konta podać kod polecającego i wyrazić zgody marketingowe, a następnie w ciągu 30 dni od założenia rachunku dokonać przynajmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą do konta oraz trzy Blikiem. Alternatywne warunki to dowolna ilość transakcji kartą lub Blikiem o równowartości 1000 zł (przy Koncie Aurum) lub 1500 zł (Przy Koncie Platinium II). Jeśli poleceni przez nas klienci spełnią warunki, otrzymają 200 zł na Koncie Aurum i 250 zł na Koncie Platinium II.

Jeśli zaliczymy 10 skutecznych poleceń Kont za Zero lub Kont bez Granic, 10 Kont dla Młodych i 10 Kont Aurum lub Kont Platinium II możemy zgarnąć łącznie 3500 zł. Oczywiście jeśli nie zdążymy polecić takiej ilości osób do końca promocji, możemy zgarnąć tylko część tej kwoty, co i tak może być dla nas bardzo korzystne.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze