Konto BIZnest w Nest Banku z premią do 1400 zł

2022-12-20 12:39
Nest Bank
Autor: Archiwum redakcji/Canva W sobotę od godziny 0.30 do 10.00 mogą wystąpić problemy z korzystaniem i logowaniem do bankowości elektronicznej.

Sprawdź, za co możesz zyskać premię od Nest Banku.

Do końca lutego trwa promocja w Nest Banku na koncie BIZnest, skierowana do nowych klientów, którzy nie założyli rachunku firmowego po 1 stycznia 2020 r. Za założenie BIZnest konta można zgarnąć premię gotówkową do 300 zł. A za założenie firmowego konta na Allegro i wystawienie chociaż jednej oferty sprzedażowej bank nagradza premią w wysokości 700 zł. Dodatkowe pieniądze można zdobyć za korzystanie z terminala płatniczego - 400 zł.

Wniosek o terminal płatniczy można złożyć od razu zakładając konta lub później. Oczywiście wpływy uzyskane poprzez płatności kartą muszą wpływać na ten sam rachunek BIZnest.

Natomiast zakładając Konto Firma w serwisie Allegro skorzystaj z linka otrzymanego od Nest Banku, wystaw ofertę, a jako konto do wpłaty ustaw numer rachunku BIZnest. Zostaniesz za to nagrodzony eVoucherem o wartości 700 zł do wykorzystania na Allegro.

Warto dodać, że konto BIZnest jest bezwarunkowo darmowe. Bank również nie pobiera opłaty za kartę.

Najnowsze