Marcin Dorociński gra nie tylko w Mission Impossible, ale reklamuje też Santander Bank

2023-02-21 14:59
Marcin Dorociński
Autor: AKPA / Podlewski

Marcin Dorociński ogłosił w 2022 roku, że wystąpi w najnowszej części Mission Impossible. Polski aktor puka do Hollywood, więc i reklamodawcy do niego pukają, bo 49-latek jest twarzą Santander Banku. W kolejnym tekście o celebrytach reklamujących banki sprawdziliśmy ofertę, którą promował polski gwiazdor.

Niewątpliwie Marcin Dorociński od lat pracował nad możliwością zagrania w produkcji z kultowej hollywoodzkiej serii. Aktor ma na koncie liczne sukcesy na polskim podwórku, w tym aż sześć nominacji do Orłów przyznawanych przez Polską Akademię Filmową. Dorociński grał w kultowym filmie "Killerów 2-óch" (jako jeden z "Młodych Wilków"), znany jest głównie z ról w "Pitbullu" (z 2005 roku), Rewersie (za co odebrał nagrodę na FPFF w Gdyni), ale też z udziału w zagranicznych produkcjach, takich jak serial "Wikingowie: Walhalla" czy "Gambit Królowej". Poza występami na dużym i małym ekranie, aktora można zobaczyć także w reklamach Santander Banku i również na tym polu odnosi sukcesy. Reklama w której Dorociński w języku migowym prezentuje aplikację bankową dla osób niesłyszących została wyróżniona w kategorii "Odpowiedzialność społeczna" przez Biuro Reklamy Telewizji Polskiej.

Ostatni spot Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim był o tematyce świątecznej i zachęcał do oszczędzania na prezenty dla bliskich, co jest łatwiejsze dzięki usłudze "Moje cele" w aplikacji, która ułatwia nam oszczędzanie. Poza funkcją przedstawioną w spocie aplikacja do konta daje nam również dostęp do kantoru, kupna biletów komunikacji miejskiej, opłat parkingowych oraz pozwala na szybkie logowanie PINem mobile lub odciskiem palca Touch ID.

Przyjrzeliśmy się więc szczegółom podstawowego konta, za pośrednictwem którego zyskamy dostęp do aplikacji. Konto Jakie Chce oferuje darmowe przelewy zwykłe i natychmiastowe w internecie, brak prowizji za wpłaty i wypłaty gotówki z bankomatów Santander, a także darmowe wypłaty Blikiem (przy bankomatach spoza Santander, opłata wynosi 5 zł). Nie poniesiemy żadnych kosztów za prowadzenie konta i posiadanie karty, jeśli będziemy raz w miesiącu zasilać konto kwotą przynajmniej 500 zł i zapłacimy przynajmniej raz Blikiem lub kartą. W innym wypadku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł. Jeśli mamy konto dla osób w wieku 18-25 lat, to nie płacimy za wypłaty z bankomatów, zapłacimy jedynie 8 zł kosztów karty, jeśli nie spełnimy warunku jednej płatności w miesiącu.

Konto Jakie Chce oferuje również liczne zniżki oraz zwroty, jeśli będziemy za jego pośrednictwem opłacać rachunki. Zwrot jest w wysokości 1 proc. transakcji (maksymalnie do 25 zł miesięcznie), w sumie można odzyskać nawet 300 zł z zapłaconych rachunków rocznie. Ponadto obecnie trwa promocja dla nowych klientów, w ramach której możemy dostać dodatkowe 400 zł od banku. Jeśli założymy konto do 28.02.2023, to za 5 płatności kartą i jedno logowanie do aplikacji mobilnej w marcu 2023 roku otrzymamy 100 zł. Gdy w kwietniu, maju i czerwcu na nasze konto wpłynie przynajmniej 1000 zł i wykonamy minimum 5 transakcji kartą, a także raz zalogujemy się do aplikacji mobilnej, dostaniemy kolejne 200 zł. Finalną "stówkę" z 400 zł otrzymamy jeśli w lipcu i sierpniu wykonamy przynajmniej 5 przelewów w aplikacji mobilnej na czyjś rachunek. Jakby tego było mało - jeśli polecimy konto rodzinie lub znajomym, możemy dotrzymać e-kartę podarunkową wysokości 80 zł lub cztery bilety do kina.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze