Czym kuszą banki? Dostaniesz 300 zł za samo założenie konta!

2021-02-05 14:39
pieniądze złotówki
Autor: Shutterstock pieniądze złotówki

Ze względu na ogromną konkurencję, banki kuszą klientów finansowymi prezentami. Pieniądze można dostać za samo założenie konta, a najbardziej zaangażowani mogą w ten sposób łatwo pomnażać pieniądze i zarabiać nawet kilka tysięcy zł rocznie.

Zarabianie na oszczędnościach nie musi oznaczać ryzykownych inwestycji. Czasami wystarczy odrobina wiedzy i cierpliwości. Banki udostępniają swoim klientom szereg możliwości, które pozwalają pomnożyć kapitał.

Moneyback to rozwiązanie, które jest już niemal standardem. To rozwiązanie, które bardzo przypomina popularne w Polsce programy partnerskie, w których w zamian za zakupy klient otrzymuje punkty, które potem wymienia na nagrody. Różnica polega na tym, ze w przypadku moneyback klient otrzymuje od banku zwrot części wydatków, które poniósł płacąc np. kartą płatniczą.

NIE PRZEGAP: 500+ od poczęcia. Poseł chce pieniędzy na dziecko PRZED porodem

Moneyback - jak to działa?

Mówiąc wprost, jeśli twój bank oferuje moneyback, a ty za zakupy zapłaciłeś odpowiednią kartą płatniczą lub kredytową, po dokonaniu opłaty, część wydanych "plastikowych" pieniędzy do ciebie wróci.

Od początku roku bank Pekao SA oferuje 200 zł moneybacku dla nowych klientów. Kolejne 100 zł możemy dostać, jeśli konto założy nasz znajomy a 50 zł dostaniemy płacąc kartą w odpowiednich miejscach.

Pojechali autobusem na gapę i... trafili na listę dłużników BIG. Teraz nie mogą nawet podłączyć kablówki

 - Do 31.03.2021 r. otwórz konto na selfie wraz z kartą debetową i aplikacją PeoPay oraz spełnij warunki określone w Regulaminie promocji. Płać kartą debetową przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, aby dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1000 zł. W nagrodę otrzymasz zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych (z wyłączeniem płatności BLIK) – max. 100 zł - czytamy na stronie banku.

Inną ciekawą promocję znajdziemy w ofercie Banku Millenium, który za założenie Konta 360 obiecuje łącznie 250 zł i 20 zł cashbacku.

- Spełnij warunki promocji, czyli w każdym z czterech kolejnych miesięcy (w marcu, kwietniu, maju i czerwcu) zapewnij min. 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKIEM. A dodatkowo aktywuj aplikację mobilną do 30 czerwca 2021 r - pisze bank.

Konta firmowe - promocje.

Promocje i prezenty skierowane są nie tylko do klientów indywidualnych. Zakładając konto firmowe również możemy liczyć na bonusy na zachętę. Najwięksi wyjadacze w ten sposób zarabiają nawet ponad 1000 zł.

Przykład? Zakładając iKonto Biznes w Alior Banku łącznie zgarnąć możemy 1500 zł. Jak to działa? Wykonując pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, na kwotę minimum 250 zł, dostaniemy premię w wysokości 200 zł. Podobnie premiowane są pierwsze w miesiącu przelewy do SEPA (10 zł/100 euro). Dodatkowe 25 zł dostaniemy za transakcje kartą. Inne bonusy dotyczą korzystania z kas fiskalnych, transakcji walutowych, przelewów zagranicznych czy miesięcznego salda na rachunku.

Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji dla przedsiębiorców V” w Santander to szansa na okrągłe 1000 zł. 900 zł można dostać jako premie za transakcje kartą płatniczą, a dodatkowe 100 zł oferowane jest za terminal płatniczy. Poza tym bank obiecuje 1000 zł na promowanie ogłoszeń na Sprzedajemy.pl.

Najnowsze