Nawet 8 procent w skali roku! Ogromne oprocentowanie w Banku Pekao

2023-03-03 17:31
Nawet 8 procent w skali roku! Ogromne oprocentowanie w Banku Pekao
Autor: gettyimages

Wysokie stopy procentowe to nie tylko drogie kredyty, ale również wysoko oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe. Bank Pekao zaoferował nowym klientom (i części starych) wyjątkowo korzystną ofertę, aż 8 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym! Promocja jest ograniczona czasowo.

Wysoka inflacja będzie pożerać nasze oszczędności, jeśli będziemy trzymać je w "skarpecie". Wiedzą o tym banki, dlatego też w związku z wysokomi stopami procentowymi, oferty lokat i kont oszczędnościowych są coraz korzystniejsze. Bank Pekao (z żubrem w logo) przygotował na swoje Konto Oszczędnościowe promocyjne oprocentowanie wynoszące aż 8 proc. (w skali roku) przez 6 miesięcy od otworzenia konta! Z promocyjnego oprocentowania skorzystamy zawierając umowę maksymalnie do 15.03.2023 roku.

Możemy wpłacić maksymalnie 200 tys. zł, ale odsetki dostajemy od każdej złotówki, którą wpłacimy na Konto Oszczędnościowe i są naliczane na koniec każdego miesiąca. Po potrąceniu podatku dochodowego bank dopisuje nasze odsetki do salda na koncie oszczędnościowym. Nie są nałożone na nas żadne limity, wpłacamy i wypłacamy z konta oszczędnościowego na nasz rachunek w Pekao w dowolnych terminach i kwotach, bez potrącania odsetek. Co więcej, nie zapłacimy za wewnętrzny przelew z Konta Oszczędnościowego, jeżeli będziemy go robić za pośrednictwem aplikacji bankowości mobilnej PeoPay. W innym wypadku zlecenie przelewu wewnętrznego będzie kosztować 7 zł.

Promocyjne oprocentowanie w wysokości 8 proc. jest naliczane od dnia zawarcia umowy przez 183 dni. Po zakończeniu promocji, oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w banku Pekao wynosi 2 proc. w skali roku.

Z promocji na Konto Oszczędnościowe mogą skorzystać nowi klienci lub osoby z niskimi saldami (średnia miesięcznych sald w 2022 roku wynosiła od 0 do 2000 zł). Ponadto trzeba mieć ukończone 18 lat.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub ranking kont oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze