Promocja dla nowych, ale i stałych klientów. Pekao SA nie wyklucza nikogo

2023-03-01 11:02
Mężczyzna z laptopem
Autor: gettyimages

Oprocentowanie 8% na Koncie Oszczędnościowym dla wszystkich w Banku Pekao SA. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz jeszcze zyskać za założenie rachunku osobistego bonus 200 zł. Przeczytaj, jakie są warunki.

Bank Pekao SA nie wyklucza nikogo, a wręcz docenia stałych klientów. A chyba każdy lubi czuć się dostrzeżony? Zwłaszcza, kiedy powierza swoje fundusze bankowi.

Oprocentowanie 8% w skali roki mogą uzyskać w zasadzie wszyscy - obecni i nowi - klienci Banku Pekao SA. A warunki są wyjątkowo proste.

8% dotyczy oprocentowania do kwoty 200 tys. Skorzystać z promocji mogą nowi klienci banku, ale i osoby, które już posiadają rachunek w Banku Pekao SA, a ich średnie miesięczne saldo nie przekraczało 2 tys. zł.

Jeśli powyższe warunki są spełnione wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym do 15.03.2023 r. I już! Wystarczy wpłacić środki na Konto Oszczędnościowe i cieszyć się z rosnących odsetek. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 183 dni od dnia zawarcia umowy z Bankiem.

Bank Pekao SA nagradza premią w wysokości 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego. Przeczytaj, co musisz zrobić.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze