Wysoki procent zysku na koncie oszczędnościowym w PKO BP! Zostało mało czasu na skorzystanie z promocji

2023-02-21 11:48
Senior - para
Autor: Gettyimages

Wysoka inflacja i podwyżki stóp procentowych spowodowały również znaczny wzrost oprocentowania w bankach. PKO BP oferuje swoim klientom wyjątkowo korzystne Konto Oszczędnościowe Plus z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości łącznie 7,5 proc. w skali roku! Promocja kończy się już niebawem, więc jeśli chcemy z niej skorzystać, lepiej się pośpieszyć.

PKO BP wychodzi naprzeciw oszczędzającym i oferuje im promocyjne oprocentowanie łącznie 7,5 procent w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Plus. Oprocentowanie dotyczy nowych środków. Jeżeli mamy już konto oszczędnościowe, musimy dokonać nowej wpłaty, aby skorzystać z promocji (obejmuje wpłaty po 7 lutego 2023 roku). W przypadku gdy nie jesteśmy jeszcze klientami PKO BP, możemy założyć rachunek rozliczeniowy i właściwie od razu założyć Konto Oszczędnościowe Plus i zdeponować środki, na które dostaniemy promocyjne oprocentowanie. Co ważne - nie ma limitu kwoty jaką możemy wpłacić na rachunek oszczędnościowy!

Promocja trwa tylko do 30 marca 2023 roku, a promocyjne oprocentowanie dostaniemy przez 60 dni. Czyli jeśli wpłacimy środki w ostatnim dniu promocji, okres promocyjny będzie trwać do 29 maja 2023 roku. Po minięciu czasu promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Plus do 30 kwietnia 2023 roku nasze oprocentowanie będzie wynosić 2 proc. w skali roku. Od 01.07.2023 obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe, zgodne ze zmienną stopą procentową.

Konto Oszczędnościowe Plus daje nam również możliwość wpłat i wypłat bez utraty odsetek. Nie ponosimy również opłat za prowadzenie konta oraz nie płacimy za pierwszy przelew z konta oszczędnościowego w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 7,99 zł). Konto oszczędnościowe w PKO BP możemy założyć za pośrednictwem serwisu iPKO lub aplikacji IKO.

Z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać tylko pełnoletni klienci. Promocji nie można łączyć z poprzednią promocją na nowe środki.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze