ING Bank Śląski utrzymuje oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym

2023-02-20 15:29
Kieszonkowe i oszczędzanie. Czego uczymy dzieci w Polsce?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

ING Bank Śląski podnosi oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Teraz oszczędności osób mających konto oszczędnościowe będą oprocentowane na 8% w skali roku.

ING Bank Śląski utrzymuje oprocentowanie konta oszczędnościowego na 8% dla kwoty maksymalnej 400 tyś. zł. Jeśli nie masz jeszcze konta w ING Bank Śląski, w boksie poniżej przedstawiamy podstawowe parametry, klikając „załóż konto” otworzysz je bez wychodzenia z domu.

Co to znaczy oszczędzać z ING?:

  • oszczędzasz na konkretny cel;
  • nadajesz własne nazwy kontom oszczędnościowym;
  • obserwujesz swoje postępy;
  • masz stały dostęp do oszczędności.

Ponad to masz:

  • 0 zł za wszystkie przelewy pomiędzy Kontem Oszczędnościowym, a swoim kontem osobistym w aplikacji Moje ING2.
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z bankomatów ING Banku Śląskiego i Planet Cash.

Co ważne, Otwarte Konto Oszczędnościowe można otworzyć niezależnie od posiadania konta osobistego w Banku ING.  W ramach promocji "Bonus na start" oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym wynosi 8% do kwoty 400 tys. zł przez okres 3 miesięcy. Następnie wstawka wraca do poziomu standardowego. Odsetki zostaną wypłacone w dwóch turach, najpierw odsetki standardowe, a po 3 miesiącach Bank wypłaci odsetki wynikające z podwyższenia oprocentowania do 8%.

Sprawdź, czy to się opłaca. Załóż konto już dziś - kliknij "załóż konto" i ukończ łatwy proces zakładania rachunku.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze