Prezent mBanku dla aktywnych klientów. Aż 8 procent zysku w skali roku!

2023-02-28 13:34
Prezent mBanku dla aktywnych klientów. Aż 8 procent zysku w skali roku!
Autor: gettyimages

mBank ma specjalną ofertę dla klientów, którzy wykazywali się aktywnością i chcą zacząć gromadzić środki na swoje marzenia. Oferuje swoim klientom Moje cele - nowoczesne połączenie konta oszczędnościowego z automatycznym oszczędzaniem, do tego z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 8 procent!

W aplikacji lub bankowości internetowej mBanku możemy założyć cel oszczędnościowy, co pozwoli nam zyskać aż 8 procent oprocentowania w skali roku (7 proc. jeśli założymy cel w placówce lub mLinii)! Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane, jeśli będziemy regularnie zwiększać swoje oszczędności, tj. różnica w zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc będzie wynosiła minimum 100 zł (w innym wypadku nasz cel będzie oprocentowany standardowo - na 0,5 proc. w skali roku). Przykładowo, jeśli na 28 lutego na Moich celach będziemy mieli 500 zł, a 31.03.2023 ta kwota wzrośnie do 600 zł, zostanie naliczone promocyjne oprocentowanie. Jeśli jednak w tym terminie wyniesie 599 zł, promocyjne oprocentowanie nie zostanie naliczone.

Moje cele pozwalają na odkładanie w sposób automatyczny. Możemy włączyć możliwość zaokrąglania do pełnych sum. Jeśli np. zapłacimy za coś 26 zł, kwota zostanie zaokrąglona do 30 zł i różnica 4 zł zostanie automatycznie wpłacona na Twoje cele. Tym samym oszczędzamy małymi sumami, nie zauważając ubytku większych kwot z konta. Możemy również ustawiać stałe kwoty dla każdej transakcji z przedziału 3-10 zł - np. przy każdej transakcji powyżej 10 zł, 3 zł z naszego konta będzie przekazane na Moje cele. Istnieje także możliwość pobierania procentu (1-15 proc.) od naszych transakcji. Przykładowo, przy ustawieniu 10 proc. na kwoty powyżej 10 zł, jeśli zrobimy przelew/płatność na 20 zł, z naszego konta zostanie pobrane 2 zł na Moje cele. To od nas zależy, którą metodę odkładania wybierzemy.

Oczywiście możemy oszczędzać także w bardziej "tradycyjny" sposób. Wystarczy ustawić stałe zlecenie przelewu, np. 100 zł miesięcznie, które będzie trafiać na nasz cel. Mamy także możliwość łączenia tego rozwiązania z odkładaniem zaokrąglonych kwot od płatności. Warianty oszczędności możemy zmieniać w zależności od naszych potrzeb.

Promocyjne oprocentowanie jest limitowane do kwoty 50 tys. zł, ponadto możemy wykonać w miesiącu jeden bezpłatny przelew z konta oszczędnościowego (kolejny kosztuje 0,5 zł dla osób poniżej 25. roku życia i 9 zł dla osób powyżej 25. roku życia). Jednocześnie możemy założyć 8 Celów oszczędnościowych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 roku.

Specjalna oferta jest skierowana tylko do aktywnych klientów, czyli tych którzy spełnili wszystkie poniższe warunki:

  • 01.07.2022 do 31.12.2022 w co najmniej trzech miesiącach wykonali przynajmniej 15 transakcji miesięcznie (kartą, jak i Blikiem),
  • od 01.07.2022 do 31.12.2022 w co najmniej 3 miesiącach zrealizowali wpływ na rachunek prowadzony w mBanku na sumę nie niższą niż 2000 zł miesięcznie,
  • od 01.10 do 31.12.2022 w każdy z dwóch miesięcy wykonali dowolną transakcję Blik lub przelew na telefon lub płatność telefonem, lub z pomocą asystenta płatności,
  • nie posiadali mKonta Intesiv na dzień 20.01.2023.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze