Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat. Sprawdź Visa Comfort Plus w Santander Consumer Bank

2022-08-09 21:06
Płatność kartą
Autor: Shutterstock Płatność kartą

Czy można używać karty kredytowej bez opłat i jeszcze dostać pieniądze? Santander Consumer Bank przekonuje, że tak. W akualnej promocji Visa Comfort Plus zwolniona jest z miesięcznej opłaty Visa Comfort Plus a dodatkowo można dostać 300 zł na zakupy. Jak to możliwe? Tłumaczymy.

Visa za darmo i 300 zł na zakupy - Kliknij i zamów

Karta kredytowa to wygodne narzędzie do robienia zakupów, o ile nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Santander przekonuje, że Visa Comfort Plus w aktualnej ofercie zwolniona jest z opłat, a dodatkowo można dostać 300 zł na zakupy. Gdzie jest haczyk? Oczywiście, konieczne jest spełnienie określonych warunków. O co w tym wszystkim chodzi? Tłumaczymy.

Visa Comfort Plus to nowość ofercie banku. Karta kredytowa reklamowana jest także jako ratalna. Chodzi o to, że klient co miesiąc spłaca stałą kwotę, na którą zgodził się przy podpisywaniu umowy a wydatki muszą mieścić się w przyznanym przez bank limicie. Od salda zadłużenia naliczane są odsetki, a każda miesięczna opłata odnawia limit. To wygodne rozwiązanie, które daje gwarancje, że kwota do spłaty nigdy nie ulegnie zmianie, oraz pozwala ustawić stałe zlecenie z odpowiednią kwotą. Dodatkowo bank umożliwia wybór jednego z czterech terminów spłaty, co powinno ułatwić dopasowanie daty do dnia, w którym na konto spływa pensja. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł miesięcznie, przez 13 miesięcy opłaty za kartę nie będą naliczane. Standardowo opłata za korzystanie z karty wynosi 15 zł, chociaż każdy klient ma szansę uniknięcia jej, jeśli wyda co najmniej 1000 zł w miesiącu.

Promocja „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat” trwa do 12 sierpnia 2022 roku. Skorzystać z oferty mogą pełnoletnie osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 maja 2021 r. do 17 maja 2022 r. nie posiadały w Santander karty kredytowej.

Kliknij i zyskaj 300 zł z kartą bez opłat>>>

Jak dostać 300 zł?

Finansowa nagroda w wysokości 300 zł, to w rzeczywistości 6 nagród pieniężnych po 50 zl, które można otrzymać w  ciągu 7 miesięcy po podpisaniu umowy. Jeżeli w każdym miesiącu wykonasz kartą ratalną transakcje na kwotę minimum 300 zł, bank wynagrodzi to premią w wysokości 50 zł. Łącznie da to więc pulę 300 zł. Dodatkowo, należy pilnować spłaty należności. Zadłużenie w wysokości ponad 50 zł przez okres dłuższy niż 10 dni uniemożliwia otrzymanie nagrody. Jeśli jednak spełnisz warunki, bonusy trafią na twój rachunek w ciągu 45 dni od końca miesiąca, w którym wykonałeś odpowiednie kroki.

Uwaga! Podczas promocji nie uwzględniane są płatności w punktach usługowo-handlowych o kodach MCC. To m.in. lokale hazardowe czy brokerzy ubezpieczeniowi. Bank nie uwzględni także przelewów i doładowań innych portfeli i rachunków przez PayPal, SkyCash czy Revolut.

Najnowsze