Bankuj mobilnie - to już VIII edycja promocji Alior Banku. Skorzystaj już dziś

2023-03-13 11:41
Bankuj mobilnie - to już VIII edycja promocji Alior Banku. Skorzystaj już dziś
Autor: gettyimages

Promocja Alior Banku za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie bardzo łatwych, wręcz banalnych warunków. Weź udział w tej edycji i zgarnij 450 zł.

"Bankuj mobilnie" to już VIII edycja promocji Alior Banku. Bank rozdaje aż 450 zł w zamian za aktywne korzystanie z rachunku.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Alior Banku, takich którzy nie posiadali rachunku osobistego min. od dwóch lat w tym Banku. Ale nie wyklucza klientów posiadających konta oszczędnościowe, firmowe.

Jeśli jesteś nowym klientem, złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową, korzystając z aplikacji bądź strony internetowej Banku do dnia 31.05.2023 r. Za wybranie procesu wideorejestracji, zyskamy dodatkowe 50 zł premii.

Kolejnym ważnym krokiem jest podpisanie umowy w ciągu 30 dni od czasu złożenia wniosku. A także aktywowanie minimum dwóch korzyści i wyrażenie zgód marketingowych.

Premię 400 zł Bank wypłaca w ośmiu ratach za spełnienie warunków w każdym z poszczególnych miesięcy:

  • min. 1 płatność kart;
  • min. 1 zalogowanie się do aplikacji Banku.

Promocyjne warunki należy spełnić przez 8 miesięcy kalendarzowych. A na wypłatę premii musimy zaczekać do końca kolejnego miesiąca, pod warunkiem nie zrezygnowania z Konta Jakże Osobistego i karty.

Na stronie Finansowy Opiekun znajdziesz konto bankowe, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Cenimy Twój czas. Codziennie monitorujemy dane dotyczące kont osobistych i w razie zmian w ofercie banku natychmiast je aktualizujemy.

Najnowsze