Alior Bank kusi łączną premią za założenie konta osobistego w wysokości 890 zł! Promocja trwa do 31.05.2023 r.

2023-03-08 14:59 Reklama
Zakupy internetowe/laptop
Autor: materiały prasowe Zakupy internetowe/laptop

To już VIII edycja Konta Jakże Osobistego w Alior Banku! Jeśli spełnisz warunki promocji, możesz zyskać 450 zł oraz dodatkowo 240 zł moneyback.

Alior Bank przygotował cały pakiet promocji promujący Konto Jakże Osobiste. Jeśli chcesz zyskać 400 zł wystarczy założyć Konto Jakże Osobiste z kartą debetową, wybrać dwie "korzyści" spośród dostępnych, a dodatkowe 50 zł zyskasz za weryfikację tożsamości poprzez 'selfie'.

Do zagarnięcia jest również 240 zł moneybacku za dokonywanie transakcji mobilnych, a za rejestrację w programie Mastercard Bezcenne Chwile można zdobyć kolejne 200 zł.

Alior Bank kusi łączną premią w wysokości 890 zł!

Promocja

Dotyczy nowych klientów. Alior Bank wyklucza osoby, które w ciągu ostatnich 2 lat miały konto osobiste w tej instytucji. Natomiast udział mogą wziąć klienci posiadający innego rodzaju rachunki, tj. konta oszczędnościowe czy firmowe.

Jak zdobyć premię 450 zł?:

  • przed 31.05.2023 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową korzystając ze strony internetowej Banku. Ponadto wyraź zgody marketingowe. Premię w wysokości dodatkowych 50 zł zyskasz za wybór metody weryfikacji poprzez VideoSelfie;
  • podpisz umowę dot. produktów w ciągu 30 dni;
  • w terminie 30 dni aktywuj 2 korzyści do konta;
  • następnie przez 8 miesięcy zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej oraz wykonaj w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową, kwota transakcji jest dowolna;
  • po spełnieniu tych warunków Bank będzie wypłacał premię do końca miesiąca następującego po tym, w którym warunki zostały spełnione.

Ważną informacją, którą dokładnie sprawdza Bank, są miejsca dokonywania płatności, które nie są brane pod uwagę. Są to transakcje wykonane w "zakazanych" w regulaminie miejscach, takich jak kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerzy ubezpieczeniowi, itd. W historii płatności można sprawdzić, które płatności będą brane pod uwagę, gdyż w szczegółach transakcji są zawarte kody MCC, czyli określające miejsca płatności.

Promocja trwa do 31.05.2023 r. i jest skierowana do nowych klientów, którzy przez ostatnie 2 lata nie byli klientami banku.

Moneyback w wysokości 2% za dokonanie płatności w sklepie stacjonarnym to zwrot do 50 zł miesięcznie w czasie trwania promocji. W skali roku może być to już spora kwota.

Ważne informacje

Jeśli nie uda się spełnić warunków promocji w którymś z miesięcy, nadal masz możliwość zdobycia premii w kolejnych miesiącach.

Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie powinno się wypowiadać umowy o konto i kartę.

Ważną informacją jest zwolnienie premii z podatku.

Bezcenne Chwile

Jeśli zarejestrujesz swoją kartę debetową lub kredytową w programie Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz 16000 pkt (o wartości 200 zł) z kartą debetową lub 20000 pkt (o wartości 250 zł) za kartę kredytową.

  • włącz opcję przystąpienia do programu w zakładce "Szczegóły kart";
  • poczekaj aż Mastercard aktywuje Twoje konto (w ciągu 14 dni roboczych);
  • otrzymasz maila z informacją, że konto zostało aktywowane;
  • następnie kliknij "Logowanie" na stronie Mastercard i postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami.

Na stronie Finansowy Opiekun znajdziesz konto bankowe, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Cenimy Twój czas. Codziennie monitorujemy dane dotyczące kont osobistych i w razie zmian w ofercie banku natychmiast je aktualizujemy.

Najnowsze