ING Bank Śląski rozdaje premię nowym klientom! 250 zł za założenie konta

2023-03-02 15:55
ING Bank Śląski rozdaje premię nowym klientom! 250 zł za założenie konta
Autor: gettyimages

Rozważasz zmianę banku lub założenie nowego konta osobistego? ING Bank Śląski oferuje nowym klientom 250 zł premii za założenie konta osobistego! Warunki do dostania premii są wyjątkowo proste, a osoby w wieku 18-26 lat, mają jeszcze łatwiejszą drogę do otrzymania bonusu. Promocja trwa tylko do 30 marca 2023 r.

Bonus możemy otrzymać zakładając tylko Konto Mobi (dla osób w wieku 18-26 lat) lub Konto Direct. Promocja trwa tylko do 30 marca 2023 r. i dotyczy nowych klientów, tj. tych, którzy nie mają żadnego konta osobistego w ING Banku od 01.10.2021 do 19.01.2023 r. oraz nie są właścicielem ani pełnomocnikiem innego produktu, takiego jak karta czy pożyczka.

Bonus 250 zł jest podzielony na dwie części. W przypadku Konta Direct powinniśmy do 30 marca złożyć wniosek internetowy (promocja nie dotyczy wniosków złożonych w oddziałach banku) i zawrzeć umowę o Konto Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym i kartą debetową, a także wyrazić zgody marketingowe. Po zawarciu umów, mamy czas do 30 czerwca na dokonanie płatności bezgotówkowych kartą, portfelem mobilnym czy Blikiem na łączną kwotę minimum 1000 zł. Tyle wystarczy, abyśmy dostali od ING Banku Śląskiego nagrodę w wysokości 120 zł.

Kolejne 130 zł otrzymamy jeśli do 30 czerwca spełnimy poniższe warunki:

  • wykonamy przynajmniej trzy płatności Blikiem za zakupy w internecie,
  • w trzech dowolnych miesiącach (w czasie trwania promocji) zapewnimy wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł (wpływy nie mogą pochodzić z konta uczestnika promocji ani z jego wpłat - musi być to np. wynagrodzenie, emerytura etc.),
  • założymy przynajmniej jeden cel oszczędnościowy w Otwartym Koncie Oszczędnościowym i odłożymy na nim 300 zł do 19 kwietnia 2023 roku.

Jeśli spełnimy warunki, to pieniądze otrzymamy do 14 lipca 2023 roku i zostaną wpłacone na powiązane z Kontem Direct Otwarte Konto Oszczędnościowe.

W przypadku Konta Mobi dla młodych (przeznaczonego dla klientów w wieku 18-26 lat) warunki do spełnienia są nieco prostsze. Tak jak przy Koncie Direct, również musimy złożyć wniosek internetowy, zawrzeć umowę o konto, z Otwartym Kontem Oszczędnościowym i kartą debetową, oraz wyrazić zgody marketingowe. Następnie do 31 maja należy wykonać dziesięć płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę - wliczają się w to płatności kartą, Blikiem, Google Pay czy Apple Pay. Po spełnieniu tych warunków dostaniemy 120 zł.

Kwotę 130 zł otrzymamy, jeśli do 31 maja wykonamy przynajmniej trzy płatności Blikiem na zakupy w internecie oraz poprzez bankowość elektroniczną założymy Smart Saver, aby następnie odłożyć na nim przynajmniej 30 zł. 

W przypadku konta Mobi pieniądze również dostaniemy na Otwarte Konto Oszczędnościowe w terminie do 16 czerwca 2023 roku.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze