“Jeszcze więcej z kontem” w Santander. Bank rozdaje pieniądze i vouchery na zakupy

2022-06-17 14:11
Bank Santander
Autor: Materiały prasowe

Santander daje nowym klientom szansę na zdobycie kilkuset złotych. Wystarczy spełnienie kilku prostych warunków. Aby wziąć udział w promocji “Jeszcze więcej z kontem” należy założyć Konto Jakie Chcę i wykazać się aktywnością przez kilka miesięcy po jego założeniu.

Zobacz, jak dostać 400 zł w promocji Santander?

Z promocji skorzystać mogą nowi klienci, którzy otworzą "Konto Jakie Chcę". Pierwsze 400 zł w promocji można otrzymać za aktywność po założeniu konta. Na tym etapie, promocja podzielona jest na trzy tury, w których otrzymać można 100 zł i 200 zł przelewem oraz 100 zł jako kod na zakupy.

Pierwsza stówka to nagroda za założenie konta z kartą debetową i usługami Santander online oraz wykonanie co najmniej jednej płatności kartą debetową w sklepie lub w Internecie na kwotę co najmniej 10 zł. Wniosek należy złożyć do 31 maja 2022 r., konto musi być otwarte do 10 czerwca, a na wymagane płatności klient ma czas do 30 czerwca 2022 r. Przelew z nagrodą powinien dotrzeć do 31 lipca.

Po spełnieniu warunków I tury, otwiera się szansa na nagrodę II tury, czyli II zł. Pieniądze mogą otrzymać klienci, którzy w każdym z kolejnych 3 miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień) otrzymywali na rachunek wpłaty na co najmniej 1 tys. zł, wykonywali płatności kartą debetową w sklepie lub w Internecie na kwotę co najmniej 10 zł a także przynajmniej raz zalogowali się do aplikacji Santander mobile. Pieniądze bank dostarczy do końca października.

Ostatnia tura, w której wziąć można po spełnieniu warunków dwóch poprzednich tur, to szansa na kod na zakupy w Biedronce o wartości 100 zł. Na tym etapie nagradzana jest za aktywność w kolejnych dwóch miesiącach - październiku i listopadzie. Warunki to co najmniej 1 przelew w aplikacji na rachunek obcy oraz co najmniej jedno zalogowanie się do aplikacji Santander mobile. Nagrodę bank dostarczy SMSem lub w wewnętrznej poczcie do 31 grudnia. Limit nagród to 2000 sztuk.

Chcesz otrzymać 80 zł na zakupy i zwrot za rachunki?

To nie koniec nagród dla użytkowników "Konta Jakie Chcę". Santander obiecuje także zwrot do 300 zł rocznie za płacenie rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję za pośrednictwem konta. Należności można regulować przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty, a bank zwróci na konto 1 proc. ich wartości, do 25 zł miesięcznie. Aby otrzymać zwroty, należy przekazać bankowi ostatnią fakturę od dostawcy, wystawioną na nazwisko klienta.

Pełni zapału klienci mają szansę jeszcze na 80 zł z programu poleceń. Po przystąpieniu programu klient może wygenerować specjalny kod polecający oraz namówić znajomego, żeby założył nowe konto, podając ten kod. Jeśli do tego dojdzie, można dostać 80 zł. na zakupy w Biedronce, Decathlon, Euro lub Zalando, albo też 4 bilety do kina w Heliosie lub w Cinema City.

Ostatnia z przewidzianych w promocji korzyści to oprocentowana na 5% w skali roku, 4-miesięczna lokata mobilna na którą wpłacić możemy od 1000 do 20 tys. zł.

Najnowsze