Zyskaj nawet 760 zł rocznie z kartą kredytową 1|2|3 od Santandera

2022-07-29 16:49
Bank Santander
Autor: Materiały prasowe

Jeżeli lubicie zakupy i płacicie za nie kartą kredytową, powinna wam się spodobać promocja, która trwa w Santander. Za wybrane zakupy kartą bank zwróci nawet 760 zł. Sprawdźcie jak dostać pieniądze.

To promocja, która zachwyci zakupoholików. Zwłaszcza tych, którzy płacą kartą kredytową. W zamian za korzystanie z karty kredytowej 1/2/3 w Santander, bank oferuje klientom premię w wysokości do 760 zł. W akcji możecie wziąć udział, nawet jeśli już jesteście klientami Sandander. Oferta skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów Santander Bank Polska. Najważniejsze jest, aby mieć zdolność kredytową, która jest niezbędna do wydania karty kredytowej.

Możesz zyskać 760 zł rocznie z kartą kredytową! Sprawdź, jak to zrobić ->

Aby otrzymać 760 zł premii musisz wypełnić formularz na stronie promocyjnej. Nie jest to jeszcze etap zawierania umowy, tylko sygnał dla handlowców banku, że jesteś zainteresowany ofertą. W ciągu kilku dni powinien zadzwonić przedstawiciel banku i dopiero podczas tej rozmowy należy zawnioskować o Kartę Kredytową 1/2/3. Jeżeli wszystko pójdzie prawidłowo i podpiszesz umowę pozostaje już tylko płacić. W zamian za zakupy opłacone Kartą Kredytową 1/2/3 otrzymasz moneyback. Kwota zwrotu zależy jednak od miejsca, w którym zrobisz zakupy.

  • Za zakupy we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce zwrot wynosi 1 proc.
  • Za zakupy na wszystkich stacjach benzynowych w Polsce zwrot wynosi 2 proc.
  • Za zakupy we wszystkich restauracjach i barach szybkiej obsługi zwrot wynosi 3 proc.

W ciągu miesiąca można w ten sposób odzyskać 63 zł. Promocja trwa przez rok, a więc po 12 miesiącach szalonych zakupów do naszej kieszeni powinno wrócić 760 zł, które można zainwestować na wakacje lub ponadplanowe rozrywki.

- Kupuj teraz, płać później – z przyznanego limitu karty kredytowej od 1 000 zł do 50 000 zł skorzystasz bez odsetek nawet do 54 dni (nie dotyczy wypłat z bankomatów i przelewów z rachunku karty) - podkreśla bank.

Co jeszcze możesz dostać z kartą? ->

Dodatkowo karta umożliwia udział w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Płacąc kartą klient zbiera punkty za płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, a te może wymieniać na nagrody. W przypadku sklepów partnerów jest to do 8 punktów za każde 5 zł, a w pozostałych sklepach 1 ptk za 50 zł. Wśród partnerów są m.in. Empik, Diverse, North Fish, iSpot, Mohito czy Grupa Luxmed.

Inna korzystna opcja to zwroty na booking.com w wysokości 4 proc. Aby otrzymać zwrot należy zarezerwować hotel przy użyciu specjalnego linku, dodać Kartę kredytową 1|2|3 do Twojego konta na Booking.com i zapłaci nią za pobyt. Zwroty są wysyłane w ciągu minimum 64 dni.

Najnowsze