Z walizką i CitiKontem na wakacje. Załóż darmowe konto i zdobądź 270 zł

2022-08-10 10:48
pieniądze
Autor: getty images

Citi Handlowy proponuje klientom darmowe CitiKonto i jeszcze płaci za jego założenie. Dodatkowo kontu towarzyszy karta Citi Simplicity, która zapewnia szereg innych bonusów. Sprawdzamy na czym polega akcja "Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja 6".

CitiKonto za darmo i nagroda - kliknij i odbierz

W Citi Handlowym trwa akcja "Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja 6", dzięki której 3000 nowych rachunków objętych jest promocją, w której można zdobyć nagrody. Rachunek prowadzony jest za darmo, a zdobycie głównej premii nie wymaga spełnienia wymyślnych warunków. Standardowo, oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy po 31 grudnia 2020 r. nie posiadali konta w Citi.

Premia w wysokości 270 zł to w rzeczywistości 4 główne nagrody. Żeby mieć na nie szansę musisz otworzyć CitiKonto do 31 sierpnia 2022 r. Po otwarciu rachunku masz 10 dni na zaakceptowanie regulaminu promocji oraz zgodę na przesyłanie informacji marketingowych.

Pierwsza nagroda wynosi 100 zł w formie cashbacku i wymaga wykonania min. 3 transakcji BLIKiem na kwotę minimum 300 zł.

Otwórz CitiKonto i odbierz nagrody>>>

Masz czas do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto. Pieniądze trafią na twoje konto najpóźniej ostatniego dnia drugiego miesiąca, po tym, w którym otworzyłeś konto.

Kolejna nagroda również wynosi 100 zł w formie cashbacku. Taką kwotą bank nagrodzi przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe w Citi Kantor. W obu przypadkach minimalna kwota wynosi 2000 zł. Masz na to czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Trzecia nagroda jest już mniejsza i wynosi 50 zł, ale warunki są banalne. To... dodatkowa premia, którą otrzyma każdy uczestnik, który spełnił powyższe warunki.

Ostatnia część nagrody to symboliczne 20 zł, które otrzymasz za wyrażenie zgody na kontakt ze strony banku i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.

Karta kredytowa to szansa na kolejne 600 zł

Poza premiami za założenie konta, warto pamiętać o karcie Citi Simplicity, która daje szansę na dodatkowe nagrody. Klienci korzystający z karty kredytowej City Simplicity mogą dostać do 600 zł zwrotu za zakupy. Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o kartę i aktywować ją w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Potem w ciągu miesiąca trzeba się przynajmniej raz zalogować do aplikacji lub do Citibank Online. Po spełnieniu tych kroków pozostaje już tylko... wydawać pieniądze. Więcej o tej promocji pisaliśmy tutaj.

Bank nagradza korzystanie z karty i konta cashbackiem w wysokości 1 proc. Maksymalnie w ten sposób odzyskać można 100 zł. Wciąż trwają także programy partnerskie. Za skuteczne polecenie konta można zyskać 100 zł, a maksymalnie z naszego polecenia zarejestrować może się 10 osób. Polecać można także kartę, a w tym przypadku skuteczne polecenie nagradzane jest już kwotą 300 zł.

Najnowsze