400 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki zwolnienia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

2022-07-25 10:25
Biedronka, sklep, zdjęcie ilustracyjne
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka, sklep, zdjęcie ilustracyjne

Inflacja nie odpuszcza a zakupy stają się coraz droższe. Jeżeli potrzebujecie zastrzyku gotówki na zakupy, może zainteresować was oferta Citi Handlowego. Wraz z kartą kredytową Citi Simplicity można otrzymać voucher na zakupy w Biedronce o wartości 400 zł. Sprawdźcie, jak dostać taką nagrodę.

City Handlowy na powitanie nagradza nowych klientów voucherem na zakupy w Biedronce w wysokości 400 zł. Prezent otrzymać mogą osoby, które zdecydują się na kartę kredytową Citi Simplicity. Sprawdźcie jak odebrać nagrodę i na jakich warunkach można korzystać z karty.

Jeśli robisz zakupy w Biedronce, spróbuj zyskać 400 zł ->

  • Krok 1. Złóż wniosek

Aby dostać pieniądze na zakupy w Biedronce, do 16 sierpnia musisz złożyć wniosek o kartę. W pierwszej kolejności wypełnił formularz kontaktowy na stronie banku. Będzie to sygnał dla pracowników Citi, że jesteś zainteresowany z ofertą. W odpowiedzi na formularz, zadzwoni do ciebie pracownik z banku z ofertą i poinformuje jak złożyć wniosek.

  • Krok 2. Wypełnij pozostałe formalności

Kiedy już złożysz wniosek, musisz dostarczyć bankowi dokument potwierdzający osiągane dochody. Masz na to 10 dni od momentu złożenia wniosku. Kartę powinieneś aktywować poprzez narzędzia bankowości elektronicznej. Możesz zrobić to np. przez aplikację Citi Mobile na telefonie lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

  • Krok 3.  Zaloguj się do banku

Po spełnieniu powyższych warunków musisz najpóźniej do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zalogować się do aplikacji lub na Citibank Online. 

  • Krok 4.  Wydaj odpowiednią kwotę kartą

Kiedy spełniłeś już wymienione warunki i dysponujesz aktywną kartą, czas na zakupy. Aby dostać nagrodę, musisz wydać przynajmniej 1000 zł. Bank daje ci na to czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

  • Krok 5. Odbierz voucher

I to już wszystko. Jeżeli spełniłeś powyższe warunki, przysługuje ci voucher na zakupy w Biedronce o wartości 400 zł. Najpierw dostaniesz wiadomość o spełnieniu warunków oferty. Następnie w ciągu 60 dni bank dostarczy ci voucher. Będzie miał postać elektroniczną, która pojawi się w Citibank Online.

Praktycznie darmowa karta kredytowa, kliknij i sprawdź ->

Bank reklamuje kartę Citi Cimplicity jako praktycznie darmową. Wydanie karty jest bezpłatne. Użytkowanie również, o ile zostaną spełnione określone warunku. 

- W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie - tłumaczy bank.

Środki zgromadzone na limicie są swobodnie dostępne. Można je przelać na konto bez składania wniosku. W przypadku transakcji bezgotówkowych, można uniknąć odsetek, jeśli spłata nastąpi przed upływem 56 dni. Dodatkowo klienci korzystający z Simplicity otrzymują dostęp do rabatów i promocji u ok. 300 partnerów banku. RRSO wynosi 26,28%.

Sonda
Czy stać Cię na zakup mieszkania lub chociaż na kredyt na mieszkanie?
Najnowsze