Citi zapłaci za zakupy do 600 zł. Sprawdź, co trzeba zrobić

2022-06-30 14:25
citi bank
Autor: archiwum se.pl

Citi kusi nowych klientów perspektywą dużych, darmowych zakupów. Za założenie konta można dostać nagrody o równowartości 600 zł. W zależności od promocji, taką kwotą zapłacimy za zakupy na Allegro. Jeżeli pieniądze wolelibyście wykorzystać inaczej, w innej promocji, identyczna kwota może do was wrócić jako cashback.

Citi Handlowy prowadzi kilka atrakcyjnych promocji, których wspólnym mianownikiem jest 600 zł. Spora kwota może być równowartością środków na voucherze do wykorzystania na Allegro, lub wrócić do was w formie cashbacku, w zamian za aktywne korzystanie z karty. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby dostać takie środki od banku.

Citi: 600 zł zwrotu za zakupy z kartą. Sprawdź jak otrzymać ->

W promocji "Cash is back" klienci korzystający z karty kredytowej City Simplicity mogą dostać do 600 zł zwrotu za zakupy. Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o kartę i aktywować ją w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Potem w ciągu miesiąca trzeba się przynajmniej raz zalogować do aplikacji lub do Citibank Online. Po spełnieniu tych kroków pozostaje już tylko... wydawać pieniądze. 

  • Pierwsze 200 zł otrzymasz, jeśli wydasz po 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy.
  • 400 zł otrzymasz, jeśli spełnisz wyżej opisane warunki, a dodatkowo w 4-7 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 100 zł.

Z oferty skorzystać nie mogą osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 r. posiadały w City główną kartę kredytową. Promocja trwa do 15.07.2022 lub wyczerpania puli 1000 umów.

Limitowana oferta - aż 600 zł do wykorzystania na Allegro ->

Jeżeli zamiast cashbacku wolicie otrzymać środki na zakupy na Allegro, powinna zainteresować was promocja "Alle że nawet 600 zł do wyciągnięcia?". Warunki są bardzo podobne. Różni się jedynie forma, w jakiej otrzymacie nagrodę.

Podobnie jak w wyżej opisanej promocji, należy złożyć najpierw wniosek o kartę. Potem musimy zainstalować aplikację Citi Mobile i aktywować kartę w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Bank oczekuje także przynajmniej jednego logowania nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Jeśli zapoznaliście się z poprzednią promocją, warunki mogą wam wydać się znajome.

  • 200 zł otrzymasz, jeśli wydasz po 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy.
  • 400 zł otrzymasz, jeśli zgarniesz pierwsze 200 zł, o których mowa powyżej, a dodatkowo w 4-7 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 100 zł.

Każdy voucher w postaci elektronicznego kodu zostanie wysłany nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki oferty. Bank wyśle wiadomość ze szczegółami w serwisie online.

Z promocji wyłączone są osoby, które od dnia 3 marca 2022 r. posiadały w Citi główną kartę kredytową. Promocja trwa do 04.07.2022 lub wyczerpania puli 5000 umów.

Najnowsze