Wielkie zmiany w Millennium. Załóż konto Millennium 360° i odbierz 360 zł nagrody

2022-06-14 15:10
Millennium Bank
Autor: Mm1970/wikimedia commons

Gdzie opłaca się założyć nowe konto bankowe? Jakie banki oferują nagrody dla nowych klientów? Sprawdzamy! Pod koniec kwietnia bank Millennium zmienił ofertę, a na rynku pojawiło się nowe konto osobiste Millennium 360°. Po spełnieniu jednego, prostego warunku rachunek jest darmowy i spodoba się miłośnikom zakupów internetowych i podróży. Płacąc za te usługi za pomocą Millennium 360° można liczyć na ekskluzywne promocje. To nie wszystko. Klienci mogą także liczyć na nagrody o łącznej wartości 360 zł.

Otwórz korzystne konto! ->

Dobrze znane klientom Konto 360° odchodzi do lamusa. Od 25 kwietnia flagowym produktem Millennium jest konto o wymownej nazwie Millennium 360°, które zastępuje oferowany do niedawna rachunek. Nowe konto Millennium 360° jest bezpłatne. Klienci, którzy spełnią dodatkowy, ale banalny warunek zyskają szereg innych usług, za które bank nie pobierze opłat. To nie wszystko. Nagrody dla klientów są dziś już standardem i Millennium nie wyłamuje się z grona hojnych instytucji, obiecując klientom 360 zł. Jak dostać pieniądze za założenie konta? Co oferuje Millennium? Sprawdźmy!

Klienci korzystający z Konta 360° pamiętają, że rachunek warunkowo kosztował 8 zł. W Millennium 360 bank poszedł o krok na przód i już w ogóle nie pobiera opłat za prowadzenie konta. W cenniku znajdziemy wiele innych opłat, ale jak to zwykle bywa - lwia część z nich istnieje tylko teoretycznie. Karta według cennika to koszt wysokości 8 zł. W praktyce wystarczy wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą lub Blikiem, by bank nie pobierał tej opłaty. Jeżeli więc planujecie korzystać regularnie z konta Millennium 360° mało prawdopodobne, abyście kiedykolwiek odczuli to obciążenie. 5 transakcji to także limit, który dzieli klientów od darmowych wypłat z wszystkich krajowych bankomatów.

Przelewy elektroniczne, polecenia zapłaty, przelewy Blik P2P oraz zlecenia stałe są bezpłatne. Nowym rozwiązaniem są usługi walutowe. Millennium wprowadziło limit walutowy, dzięki któremu można płacić do 1000 zł w każdej walucie bez marży za przewalutowanie. W przypadku wyższych kwot bank oferuje Pakiet Walutowy w cenie 9,90 zł/tydzień.

Kliknij i zyskaj na nowym koncie ->

Zyskaj zwroty za zakupy w sklepach online - głosi hasło reklamowe Millennium 360. Bank obiecuje cashback w wysokości do 25 proc. po skorzystaniu z ofert dostępnych tylko z kontem Millennium 360. W cashbacku Millennium uczestniczy ok. 800 sklepów internetowych, w tym największe platformy, takie jak Allegro, Pyszne.pl, Booking.com, eobuwie.pl. Aby nie pogubić się w gąszczu ofert, aplikacja ma podpowiadać klientom dopasowane do ich zainteresowań wyniki. Rozwiązanie, które Millennium określa jako hiper-personalizacja ma "rozpoznawać potrzeby klienta przy wykorzystaniu analityki danych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji". W planach jest już rozwój tej kategorii usług. Zapowiedziano już możliwość zakupu voucherów w aplikacji kodów doładowujących. Te będzie można przeznaczyć na zakup gier i multimediów. Przy okazji zmian wprowadzono także cały szereg narzędzi poprawiających bezpieczeństwo. CyberWsparcie ma zapewniać monitoring danych osobowych w sieci, czy wysyłać alerty po wykryciu zagrożenia. W pakiecie jest także całodobowe wsparcie specjalistów i nielimitowana infolinia prawna.

Otwórz teraz i zyskaj 360 zł premii! ->

Na koniec przechodzimy do kwestii, która ma przyciągnąć do nowego konta Millennium rzeszę nowych klientów, czyli powitalnego bonusu. Nowi klienci, którzy założą konto Millennium 360° mogą liczyć (Millennium jest konsekwentne pod względem liczb) na łącznie 360 zł. Nie wystarczy jednak założyć konta. Trzeba jeszcze spełnić kilka warunków i uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Jak zyskać 360 zł z kontem Millennium 360°? Przede wszystkim trzeba podzielić kwotę przez dwa, ponieważ nagroda jest wypłacana w dwóch transzach. Pierwsze 180 zł można dostać niedługo po zostaniu klientem Millennium. Po założeniu konta należy zamówić kartę i - UWAGA! - wyrazić zgody marketingowy i zgodę dotyczącą usługi Zwroty za zakupy. Mówiąc krótko, trzeba pamiętać, aby wypełniając formularz kliknąć w odpowiednie kratki, które wiele osób odruchowo pomija oraz mieć świadomość, że bank będzie miał prawo wysyłać nam reklamy długo po tym, jak wydamy otrzymane 180 zł. Następnie należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz przynajmniej raz zapłacić kartą do konta lub BLIKIEM. Po spełnieniu tych warunków na nasze konto powinno wpłynąć upragnione 180 zł.

Połowa za nami. A co z kolejnymi 180 zł? Tutaj trzeba będzie trochę poczekać. Pierwszym warunkiem jest wykonanie co najmniej pięciu transakcji kartą do konta lub BLIKIEM. Drugi warunek to zasilenie konta na minimum 500 zł. Oba warunki trzeba spełniać przez 3 kolejne miesiące i dopiero po tym bank wypłaci nam 150 zł. Konto w promocji możesz otworzyć do 31.07.2022 r. Obowiązuje limit 40 000 kont.

Co z osobami, które już korzystają z usług banku? Jeśli jesteście klientami Millennium macie możliwość skorzystania z promocji, o ile nie macie jeszcze swojego konta. W takiej sytuacji, aby skorzystać z promocji w Millennium 360° należy składając wniosek wybrać opcję zawarcia umowy online i potwierdzić swoją tożsamość logowaniem do innego banku.

Najnowsze