Jazda po Nagrodę w BNP Paribas: Załóż konto bankowe i wygraj rower

2022-02-23 11:58
Ścieżka rowerowa
Autor: M.Cieślikiewicz

BNP Paribas rozdaje 400 zł i... rowery. Odebranie gotówki jest banalnie proste. Wystarczy założenie konta i podstawowa aktywność na koncie. Rowery trafią jednak tylko do niektórych klientów, którzy będą musieli popisać się kreatywnością. Sprawdźcie warunki promocji "Jazda po nagrodę" i konkursu "Rowerem przez świat" w BNP Paribas. Poniżej tłumaczymy, jak dostać pieniądze i nagrodę.

Jazda po Nagrodę w BNP Paribas: Jak dostać 400 zł?

"Jazda po nagrodę" to promocja dla klientów BNP Paribas, która trwa od dnia 11 lutego 2022 roku do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji w promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 6 marca 2022 lutego. Aby wziąć udział w promocji, trzeba złożyć wniosek u o otwarcie konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Umowę możemy zawrzeć przez stronę WWW wraz z weryfikacją tożsamości przez kuriera, lub za pomocą aplikacji i weryfikacji przez filmik. Udziału w promocji nie mogą wziąć klienci, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy korzystali z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku. Na co możemy liczyć po rejestracji? Pierwszą nagrodę stanowi nagroda pieniężna w wysokości 150 zł. Drugą nagrodę stanowi nagroda pieniężna w wysokości 250 zł. Łącznie daje to 400 zł, które są na wyciągnięcie ręki dla wszystkich nowych klientów BNP Paribas, którzy zmieszczą się w limicie 3000 wniosków. Cały bonus otrzymamy już po trzech miesiącach aktywności.

150 zł możemy dostać, jeżeli po zawarciu umowy i nadaniu PIN-u do karty w marcu 2022 roku wykonamy min. 3 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile). Na tym nie koniec. Przed szczęśliwymi laureatami pierwszego etapu otworzy się droga do następnej, jeszcze wyższej nagrody. Kolejne 250 zł czeka na użytkowników, którzy dodatkowo w kwietniu i maju wykonają min. po 5 transakcji BLIK oraz otrzymają wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

O przyznanej nagrodzie bank poinformuje nas, wysyłając wiadomość z adresu jazdaponagrode@bnpparibasplus.pl. Informacje o pierwszej nagrodzie zostaną przesłane nie później niż do dnia 19 kwietnia 2022 r., a o drugiej nie później niż do dnia 27 czerwca 2022 r.

  • UWAGA! Jak przypomina BNP Paribas, aby otrzymać nagrodę, konieczne jest zarejestrowanie się na stronie jazdaponagrode.bnpparibasplus.pl, otwarcie rachunku przy wykorzystaniu otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie Promocji „Jazda po nagrodę”.

Konkurs w BNP Paribas: Jak wygrać rower?

400 zł to nie koniec nagród, na które mogą liczyć nowi klienci BNP Paribas. Równolegle bank prowadzi konkurs pod wymowną nazwą „Rowerem przez świat”, w którym nagrodami są przyzwoitej klasy jednoślady oraz 100 sakw rowerowych. Podobnie jak główna promocja, rowerowy konkurs trwa od dnia 11 lutego 2022 roku do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji w promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 6 marca 2022. Aby mieć szansę na wygranie roweru, należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz oświadczenie o udziale w konkursie, a także przesłać konkursową fotografię na zadany temat. Aby ubiegać się o rower lub sakwy, należy też spełnić opisane wyżej warunki akcji „Jazda po Nagrodę”.

Łatwo policzyć, że szansę na główną nagrodę są stosunkowo niewielkie. Spośród 3000 uczestników, którzy zakwalifikują się do konkursu, tylko 30 "odjedzie" rowerem. Co trzeba zrobić, żeby go dostać? Komisja konkursowa wybierze laureatów nagród spośród uczestników, którzy, w subiektywnej ocenie komisji, prześlą najciekawszą fotografię, spełniającą warunki adekwatności do tematu, w odpowiedzi na zadanie konkursowe, które pojawi się w formularzu rejestracyjnym. Krótko mówiąc, trzeba zrobić zdjęcie, które zachwyci jurorów, a wybór laureatów będzie całkowicie uznaniowy. 

Nagrodą główną jest Rower Rayon Siera oraz nagroda pieniężna w wysokości 111 zł. Trzeba jednak pamiętać, że laureaci nie dostaną pieniędzy do ręki. To środki, które zostaną przekazane bezpośrednio do właściwego urzędu skarbowego na pokrycie zobowiązania podatkowego. Rower Rayon Sierra to typowy miejski jednoślad z 18-calową stalową ramą oraz trzema biegami. W konkursie przewidzianych jest 30 nagród głównych.

Jeżeli nie poszczęści się wam z nagrodą główną, pozostają jeszcze nagrody pocieszenia. To sakwy rowerowe Crosso Dry 60 oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 28 zł, która będzie przekazywana bezpośrednio do właściwego urzędu skarbowego na pokrycie zobowiązania podatkowego. W Konkursie przewidzianych jest 100 nagród pocieszenia.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas: Jakie warunki?

A co, jeśli nie uda się zdobyć nagrody? Wtedy zostaniecie z otwartym kontem, prowadzonym na bardzo dobrych warunkach. Z oferty BNP Paribas najbardziej zadowoleni będą młodsi klienci, ponieważ osoby poniżej 26 roku życia zwolnione są z opłaty za podstawową kartę płatniczą do rachunku (jest nią Karta Otwarta na Dzisiaj). Starsi klienci również mogą korzystać z tej karty bezpłatnie. Wystarczy, że w ciągu danego miesiąca wykonają trzy płatności kartą na dowolną kwotę, aby bank nie pobierał opłat. Jeśli z jakichś przyczyn nie uda wam się zrobić nawet tych kilku zakupów, miesięczna opłata za kartę wynosi 5 zł. Prowadzenie konta jest bezpłatne bezwarunkowo. Podobnie przelewy krajowe przez internet i aplikację. Z bankomatów BNP Paribas i Planet Cach pieniądze wybierzemy za darmo. W przypadku pozostałych bankomatów oraz wypłat BLIK naliczana jest prowizja w wysokości 5 zł.

Najnowsze