Banki oferują za otwarcie konta firmowego premię 2000 zł

2022-12-06 13:55
Firma, przedsiębiorca
Autor: Shutterstock

Poświęć chwilę na wybór odpowiedniego konta firmowego. Sprawdź, gdzie możesz zyskać najwięcej.

Warto poświęcić czas i wybrać konto dla swojej firmy, z którego będziesz mógł wygodnie korzystać. Czy wybrać bank, w którym posiadasz konto osobiste, czy wręcz przeciwnie zupełnie inny? Czy zależy Ci na darmowych wpłatach gotówki? A może wolisz wypożyczyć terminal płatniczy?

W Banku Santander konto firmowe możesz otworzyć na 'selfie' oraz zdobyć do 1800 zł premii za aktywność, dodatkowo bank bezterminowo zwolnienia z podstawowych opłat.

W Pekao SA Konto Przekorzystne Biznes również można otworzyć na "selfie" korzystając z aplikacji PeoPay oraz zdobyć premię za aktywność do 2000 zł, dodatkowo bank bezterminowo zwalnia z opłaty za prowadzenie konta.

Nest Bank BIZnest konto co prawda wymaga od klienta potwierdzenia tożsamości przelewem z konta osobistego, ale oferuje promocje na start - do 400 zł premii za zawarcie umowy o terminal płatniczy.

Otwarcie konta online z weryfikacją tożsamości przelewem z konta osobistego lub za pośrednictwem kuriera jest możliwe w Alior Banku, przy zawieraniu umowy o otwarcie iKonta Biznes. Bank wynagradza klientów kwotą do 1500 zł za aktywność.

Kliknij OTWÓRZ KONTO ZGARNIJ BONUS!

Najnowsze

Materiał sponsorowany