350 zł za założenie konta? To możliwe! Jak zarabiać na promocjach bankowych?

2021-02-12 20:18
Na rynku bez dużych zmian wobec franka i euro
Autor: https://pixabay.com/pl Na rynku bez dużych zmian wobec franka i euro

Ogromna liczba usług bankowych na rynku to dobra sytuacja dla klientów. Ostra konkurencja oznacza m.in. konieczność tworzenia widocznych i atrakcyjnych promocji. W efekcie pieniądze można już dostać za samo założenie konta, a potem otrzymywać kolejne bonusy za korzystanie z niego. Jakie ciekawe promocje czekają na nas w lutym 2021 roku?

Banki kuszą nowych klientów promocjami i bonusami. Okazuje się, że jeżeli otworzymy rachunki bankowe w kilku instytucjach, możemy zarabiać niemałe sumy – często bez wychodzenia z domu. Wystarczy zrobić przelew w wyznaczonym terminie i pilnować tego, którą kartą płacimy za zakupy. Banki kuszą bowiem nowych klientów programami lojalnościowymi, w którym w zamian za upominki oczekują regularnych wpływów na konto i płatności kartą.

 Czasami, żeby zarobić wystarczy posiadać konto w banku. Walcząc o klientów, banki stosują coraz bardziej pomysłowe rozwiązania. Obok standardowego oprocentowania zgromadzonych środków coraz częściej oferują posiadaczom rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych narzędzia, które pozwalają dodatkowo oszczędzić, czy zarobić pieniądze.

ZUS wypłaca emerytom dodatkowe pieniądze za wychowanie dzieci! Zobacz, ile Ci się należy

Czy masz zdolność kredytową na budowę - radzi doradca finansowy

Bank Millenium kusi klientów Kontem 360°- Nawet 350 zł może trafić do Ciebie - przekonuje. Co trzeba zrobić aby otrzymać takie pieniądze?

Przede wszystkim trzeba założyć konto. Promocja trwa do 1 marca 2021 i obejmuje Konto 360° lub Konto 360° Student. Pierwsze pieniądze, czyli 200 zł, dostaniemy jeśli zaczniemy aktywnie korzystać z konta.

- Spełnij warunki promocji, czyli w każdym z czterech kolejnych miesięcy (w marcu, kwietniu, maju i czerwcu) zapewnij min. 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKIEM. A dodatkowo aktywuj aplikację mobilną do 30 czerwca 2021 r - informuje bank.

A co z resztą obiecanych środków? Kolejne 100 zł wpadnie do nas, jeśli zawnioskujemy przez Millenium o świadczenie z programu 500+.

- Zaloguj się do Millenetu, wejdź w zakładkę MilleUrząd, wybierz świadczenie Rodzina 500+ i wypełnij formularz do 30.06.2021 r. Wskaż konto otwarte w promocji do przelewu świadczenia. Do 30.07.2021 r. na Twoje nowo otwarte konto trafi łącznie 300 zł - tłumaczy bank.

W ten sposób zarobimy już 300 zł. Gdzie brakujące 50 zł?  Te dostaniemy za założenie konta 360° Junior dziecku. - Zaloguj się do bankowości internetowej Millenet i załóż konto swojemu dziecku do 1 marca 2021 r. - wyjaśnia bank.

Najnowsze