Wystarczy założyć konto, żeby dostać pieniądze. Alior Bank oferuje 400 zł dla nowych klientów

2022-07-12 10:13
Alior
Autor: Shutterstock

Czy wiesz że są banki które płacą za sam fakt założenia u nich konta? Jeżeli poszukujesz nowego rachunku, dokładnie zapoznaj się z tym, co wybrana instytucja oferuje nowym klientom. A aktualnej promocji w Alior Bank można dostać 500 zł na start i do 240 zł premii moneyback. Sprawdźcie jak założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i otrzymać pieniądze.

Promocje w bankach pozwalają zarabiać tylko dzięki korzystaniu z produktów bankowych. Wystarczy założyć zwykłe konto osobiste, żeby mieć szansę na otrzymanie finansowej premii. W Alior Bank trwa promocja, dzięki której można dostać nawet 400 zł premii za założenie konta z kartą i spełnienie warunków oraz kolejne 50 zł dla dziecka za otwarcie Konta dla młodych i spełnienie warunków.

Kliknij i zyskaj nawet 400 zł ->

Na pieniądze szansę mają nowi klienci, którzy przez ostatnie dwa lata nie posiadali konta w Alior Bank. Regulamin wymienia tu posiadanie Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym konta w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku. Wyjątkiem jest posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego i konta w Kantorze Walutowym Banku.

Jeżeli spełniacie ten warunek musicie do 31 lipca 2022 r. złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą. Przy wypełnianiu formularza należy wyrazić zgody marketingowe oraz w ciągu 30 dni podpisać umowę o konto i kartę, a także aktywować 2 dowolne korzyści. To dodatkowe usługi lub korzystniejsze opłaty za daną usługę. Łącznie do dyspozycji klientów jest 11 korzyści. Warto z nich skorzystać, ponieważ dwie możemy uruchomić za darmo. Za korzystanie z pozostałych zapłacimy 3,5 zł miesięcznie.

Na tym warunki się jednak nie kończą. Aby otrzymać nagrodę przez 8 kolejnych miesięcy należy:

  • wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do otwartego konta na dowolną kwotę,
  • co najmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej.

400 zł, którymi reklamuje się Alior Bank to w rzeczywistości 8 nagród po 50 zł. Właśnie taką kwotą (50 zł) bank premiuje każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki.

Przyda Ci się bonus 50 zł dla dziecka? Otwórz konto ->

Na tym prezenty od Alior Bank się nie kończą. Równocześnie trwa promocja, dzięki której można zgarnąć 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego dla młodych z kartą. Jeżeli chcecie nauczyć dzieci gospodarowania pieniędzmi, może to być dobra okazja. Prowadzenie konta i korzystanie z karty są bezwarunkowo bezpłatne.

Aby dostać nagrodę, należy otworzyć dla dziecka Konto Jakże Osobiste dla Młodych z kartą. Od tego momentu macie 40 dni, aby zachęcić dziecko do wykonania 1 transakcji bezgotówkowej kartą do konta na dowolną kwotę. Jeśli te warunki zostaną spełnione, na konto dziecka w ciągu 60 dni wpłynie 50 zł.

Konto założyć może osoba, która ukończyła 13 rok życia i nie ukończyła 18 roku życia.

Najnowsze