Millennium zapłaci ci za zakupy na Allegro. Wystarczy ta karta kredytowa

2022-07-15 12:51
Millennium Bank
Autor: Mm1970/wikimedia commons

Jeśli lubicie robić zakupy na Allegro, powinna was zainteresować promocja, która trwa w banku Millennium. Karta kredytowa Impresja nie tylko pozwoli ci w zasadzie zarabiać na zakupach dzięki programowi Moneyback, ale po spełnieniu warunków możesz otrzymać nawet 400 zł na zakupy w portalu aukcyjnym.

Karta Kredytowa Visa Millennium Impresja to szansa na zwrot pieniędzy za zakupy a także możliwość otrzymania sporej kwoty do wydania na Allegro. Wystarczy, że po otrzymaniu karty będziecie z niej aktywnie korzystać przez 4 miesiące, a bank nagrodzi to voucherem o wartości 400 zł do wydania na zakupy na Allegro. To nie wszystko. Użytkownicy karty mogą uzyskać nawet 600 zł w postaci moneybacku, a karta przez rok zwolniona jest z opłat.

Zdobądź 400 zł na Allegro i ciesz się zakupami ->

Aby skorzystać z promocji i otrzymać kupon na zakupy o wartości do 400 zł, należy złożyć wniosek w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 31 sierpnia 2022 roku. Standardowo, w przypadku tego typu promocji, podczas wypełniania formularza należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Na tym warunki się nie kończą. Po otrzymaniu karty, należy z niej aktywnie korzystać. W każdym z kolejnych czterech miesięcy powinniście wykonać transakcje bezgotówkowe na min. 400 zł.

Jeśli spełnicie te warunki, bank prześle wam voucher na 400 zł, którym będziecie mogli opłacić zakupy na Allegro.

Jak nie płacić za kartę Visa? Sprawdź ->

Przez pierwszych 12 miesięcy korzystania z karty Bank Millennium może nie pobierać opłaty. Warunek jest jeden: za obsługę karty w tym czasie nie płacicie, jeśli zrobicie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu.

Lubisz robić zakupy? Teraz możesz zyskać nawet 600 zł z Visa Millennium Impresja ->

Karta Visa Millennium Impresja pozwala także uzyskać zwrot za zakupy w wysokości 5 proc. Moneyback może maksymalnie wynieść 50 zł miesięcznie, zatem w ciągu roku można w ten sposób uzyskać nawet 600 zł. Oczywiście brane pod uwagę są tylko zakupy u partnerów akcji. Obecnie Millennium współpracuje z 25 podmiotami, wśród których znajdziemy Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Venezia, Zara, Zara Home.

Zwrot automatycznie wraca na rachunek karty na początku kolejnego miesiąca. 

Sonda
Wolisz płacić gotówką czy kartą?
Najnowsze