Letni relaks. BNP Paribas rozdaje 485 zł na wakacje

2022-06-29 15:23
Letni relaks. BNP Paribas rozdaje 485 zł na wakacje
Autor: mat.prasowe

Jeśli szukacie dodatkowych środków na wakacje, powinna was zainteresować nowa akcja BNP Paribas. Osoby, które otworzą konto w promocji „Letni relaks” mogą liczyć na nagrody o łącznej wartości 485 zł. Zadowoleni będą także miłośnicy literatury.

BNP Paribas zaprasza nowych klientów do udziału w promocji „Letni relaks”. Osoby, które otworzą konto i będą z niego aktywnie korzystać mogą liczyć na nagrody o łącznej wartości 485 zł. Uwaga! Promocja trwa tylko do 5 lipca 2022 r. i może zakończyć się w każdej chwili, jeżeli zostanie przekroczona liczba 3000 rejestracji.

Letni relaks w BNP Paribas: Kto może wziąć udział w promocji? Kliknij i sprawdź ->

"Letni relaks" W BNP Paribas skierowany jest do nowych klientów. Oznacza to, że z udziału wykluczone są osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadały w banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowego. Udziału wziąć nie mogą także osoby, które są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto. Ponadto uczestnik musi mieć polskie obywatelstwo, dowód osobisty i pełną zdolnością do czynności prawnych.

Chcesz dostać nagrodę? Promocja Letni relaks w BNP Paribas. Sprawdź warunki i załóż konto ->

Aby mieć szanse na nagrodę należy do 5 lipca wypełnić formularz rejestracyjny i wyrazić zgody marketingowe. Do 5 lipca trzeba także złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i kartę. Czas na zawarcie umowy masz do 19 lipca.

Jak otworzyć konto „Otwarte na Ciebie”?

  • Zainstaluj aplikację GOmobile
  • Zrób zdjęcie dowodu osobistego i wykonaj 3 nagrania
  • Wpisz i sprawdź swoje dane - wypełnij pola
  • Podpisz umowę kodem z SMS-a, Bank dokona weryfikacji Twoich dokumentów i wyśle kartę

Kiedy masz już aktywne konto, kartę i bankowość elektroniczną, czas na wykonanie konkretnych zadań. W lipcu musisz zrealizować przelewy na łączną kwotę min. 300 zł. To wystarczy, aby zdobyć pierwszą nagrodę. To 150 zł premii w gotówce oraz kod do serwisu Legimi na 35 zł.

To nie wszystko. W sierpniu i we wrześniu, w każdym z tych miesięcy, należy zrealizować przelewy na minimum 300 zł oraz co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

Po spełnieniu tych warunków, za każdy miesiąc otrzymasz premię gotówkową w wysokości 150 zł.

Najnowsze