eKonto osobiste plus premia. Załóż konto w mBank i otrzymaj 300 zł premii

2022-06-20 14:25
mBank
Autor: SHUTTERSTOCK Żenujące niskie oprocentowanie lokat. Prezes uderza w mBank

Planujecie założenie nowego konta bankowego? Nie róbcie tego na chybił-trafił! Sprawdźcie, czy wybrany bank oferuje nowym klientom prezenty na powitanie. Wiele banków wabi nowych klientów atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi. W mBanku trwa promocja, dzięki której do zgarnięcia jest 300 zł. Jak dostać 300 zł za założenie konta w mBanku? Warunki są proste, nagroda atrakcyjna. Sprawdźcie jak działa promocja „eKonto osobiste plus premia - edycja III”.

Szukacie atrakcyjnej oferty nowego konta osobistego? Darmowe przelewy i karty nie robią już na nikim wrażenia. Walcząc o pozycję na rynku wiele banków po prostu rozdaje klientom pieniądze. Na konkretną nagrodę pieniężną mogą liczyć także osoby, które założą konto w mBanku. Do 29 czerwca trwa promocja „eKonto osobiste plus premia - edycja III”. Do zgarnięcia jest 300 zł? Jak dostać pieniądze i co oferuje bank? Tłumaczymy.

Przeczytaj, jak korzystać z eKonta Osobistego ->

eKonto osobiste to podstawowy rachunek osobisty w mBanku. Osoby goniące za nowinkami technologicznymi powinny być usatysfakcjonowana liczbą nowoczesnych rozwiązań, aplikacją czy płatnościami mobilnymi. Ile kosztuje eKonto osobiste w mBanku? Za prowadzenie rachunku nie jest pobierana miesięczna opłata. Korzystając z eKonta osobistego w mBanku możemy korzystać z kart Mastercard Debit PayPass lub Visa Electron payWave, z którymi związane są programy rabatowe Mastercard Bezcenne chwile, Visa Oferty oraz moneyback w ramach programu mOkazje.

W założeniu, za korzystanie z karty pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 7 zł, ale jak łatwo się domyślić tej można uniknąć spełniając określone warunki. W tym przypadku trzeba wykonać w ciągu miesiąca transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł. Zwykłe przelewy internetowe i zlecenia stałe są darmowe. 5 zł zapłacimy za przelew natychmiastowy a miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty wynosi 2 zł. Konto obsługuje płatności mobilne Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay. Niestety, czar eKonta osobistego w mBanku pryśnie, kiedy będziemy potrzebować niewielkiej gotówki. O ile wybierzemy z bankomatu więcej niż 100 zł, bank nie naliczy żadnej prowizji. Gorzej w przypadku skromniejszych środków. Wypłata gotówki z bankomatu kwoty niższej niż 100 złotych obciążona jest prowizją, w wysokości 2,50 złotych. Uwaga! Dotyczy to także bankomatów mBanku.

Jak dostać 300 zł za założenie konta? Sprawdź! ->

Prezenty za założenie konta to dziś standardowa praktyka, a promocje na stałe wpisały się w ofertę banków. Trzeba jednak pamiętać o tym, że żadna promocja nie trwa wiecznie. Powstała już cała społeczność osób, które aktywnie śledzą nowe propozycje banków i tworzą strategie, jak najlepiej je wykorzystać. Zanim otworzą nowy rachunek bankowy, dokładnie zapoznają się ze wszystkimi punktami regulaminu oraz sprawdzają, po jakim czasie mogą zamknąć konto, aby nie stracić bonusów. Walcząc o klientów, banki stosują coraz bardziej pomysłowe rozwiązania. Obok standardowego oprocentowania zgromadzonych środków coraz częściej oferują posiadaczom rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych narzędzia, które pozwalają dodatkowo oszczędzić, czy zarobić pieniądze. Zakładając konto można zarabiać. Zostanie klientem odpowiedniego banku pozwala łatwo pomnożyć pieniądze, a żeby dostać całkiem przyzwoitą kwotę wystarczy założyć konto.

Również zakładając opisane wyżej eKonto osobiste w mBank można liczyć na startowy prezent. Promocja „eKonto osobiste plus premia - edycja III” trwa do 31 października 2022 roku, ale przystąpić do niej można tylko do 29 czerwca 2022 roku. Skierowana jest do nowych klientów, a jako takich bank rozumie osoby fizyczne, które od 1 stycznia nie były i nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunków w mBanku.

Łącznie nowy klient otrzymać może 300 zł, ale kwotę tę trzeba podzielić na pięć różnych premii. Pierwsza wynosi 100 zł i przyznawana jest za szybki wpływ i transakcje. W ciągu 7 dni kalendarzowych od założenia na konto musi trafić przynajmniej 1000 zł a w trakcie pierwszego miesiąca po otwarciu klient musi wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, płatności telefonem lub BLIK. W ten sposób możemy zainkasować pierwszą stówkę. Co dalej? Kolejna premia w wysokości 50 zł dotyczy drugiego miesiąca korzystania z eKonta Osobistego i przyznawana jest za wpływ i transakcje. Ponownie trzeba zasilić konto na co najmniej 1000 zł i, analogicznie, wykonać 8 transakcji kartą, telefonem lub BLIK. To już 150 zł. Na kolejne 50 zł możemy liczyć 3 miesiąca korzystania z usług mBanku. i zasady są identyczny: minimum 1000 zł wpływu oraz 8 transakcji kartą, płatności telefonem lub płatności BLIK. Razem daje to nam okrągłe 200 zł. Kolejny bonus w wysokości 50 zł przyznawany jest za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód. Bank zaznacza, że w tym przypadku warunkiem zyskania dodatkowego 50 zł jest wykonanie minimum jednej transakcji w miesiącu otwarcia konta lub kolejnym.

W ten sposób możemy otrzymać już 250 zł. Na tym prezenty od mBanku się nie kończą, ale szansę na skorzystanie z ostatniego ma już mniejsza liczba klientów. Dlaczego? Na ostatnie 50 zł mogą liczyć tylko osoby wychowujące dzieci. 50 zł bank oferuje za dodatkowe otwarcie konta dla dziecka Bezpieczne eKonto Junior. W jaki sposób to zrobić? "Po aktywacji swojego konta złóż wniosek o otwarcie eKonta Junior dla swojego dziecka z kartą lub opaską, która uczy samodzielności i zyskaj dodatkowe 50 zł na swoje konto" - tłumaczy bank.

Aby wziąć udział w promocji, zakładając eKonto osobiste w mBank należy na wniosku zaakceptować odpowiednie oświadczenie w części "Moje Oświadczenia".

Najnowsze