440 zł premii w promocji "Skocz po nagrody"

2022-06-27 13:06
Bank BGŻ BNP Paribas
Autor: materiały prasowe

To ostatnia szansa, aby przystąpić do promocji BNP Paribas, która obiecuje nowym klientom "więcej kasy na wczasy". W promocji "Skocz po nagrody" otrzymać można nagrody o łącznej wartości do 440 zł. Tłumaczymy co zrobić, żeby dostać nagrodę od BNP Paribas.

BNP Paribas zaprasza nowych klientów, aby "skoczyli po nagrodę" i dostali "łatwe 440 zł" premii. Taka kwota czeka na osoby, które założą Konto Otwarte na Ciebie. W rzeczywistości w gotówce można dostać okrągłe 400 zł. Pozostałe 40 zł to e-kody na zakupy w Żabce. Poza założeniem konta, standardowo, należy także spełnić określone w regulaminie warunki, ale zasady są przejrzyste i proste. Sprawdźcie, jak dostać nagrody o wartości 440 zł w promocji BNP Paribas.

"Skocz po nagrody" w BNP Paribas: Kto może wziąć udział w promocji? Zobacz! ->

W promocji "Skocz po nagrody" udział wziąć mogą pełnoletnie osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polski dowód osobisty. Podobnie jak w przypadku innych, podobnych promocji, akcja skierowana jest tylko do nowych klientów. Z udziału wykluczone są osoby, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o konto miały już w BNP Paribas konto osobiste oraz osoby, które w dniu wnioskowania są stroną umowy ramowej z bankiem.

Prosty sposób na zgarnięcie 400 zł i kodów na zakupy. Sprawdź jak to zrobić ->

  • Krok 1

Między 3 czerwca a 14 lipca 2022 r. należy otworzyć konto osobiste oraz nadać PIN do karty. Podczas wypełniania formularza należy zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  • Nagroda 1. 

Spełnienie tego warunku wystarczy, aby do 31 sierpnia otrzymać dwa e-bony do sieci sklepów Żabka o łącznej wartości 40 zł.

  • Krok 2.

Po spełnieniu warunków z kroku 1 należy w lipcu wykonać min. 3 transakcje BLIK oraz zasilić konto na min. 400 zł

  • Nagroda 2.

Po spełnieniu tego warunku bank wypłaci do 31 sierpnia nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł.

  • Krok 3.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymujemy szansę na ostatnią nagrodę. Warunki są identyczne jak w poprzednim kroku. W sierpniu należy wykonać min. 3 transakcje BLIK oraz zasilić konto na min. 400 zł.

  • Nagroda 3.

Po spełnieniu tego warunku bank wypłaci do 30 września 2022 r. nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł.

Najnowsze