Pożyczki na telefon – co to za usługa?

2022-10-26 15:54
Konsultant telefoniczny
Autor: Getty Images Konsultant telefoniczny

Wnioskowanie o krótkoterminową pożyczkę podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem stało się popularne w ostatnim czasie. Znacznie skraca czas oczekiwania na wypłatę gotówki.

Miła rozmowa z konsultantem pomoże w wyborze odpowiedniej oferty, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Doradca wysłucha potrzeb Klienta i dopasuje najkorzystniejszą pożyczkę.

Konsultant zada kilka pytań oraz przeprowadzi przez cały proces wnioskowania. Zajmie to od kilku do kilkunastu minut, a potrzebne będą dokumenty, takie jak: dowód osobisty, numer Twojego konta w banku, nip pracodawcy lub odcinek emerytury/renty. Jeśli nie posiadasz konta w banku, konsultant pomoże dopasować odpowiednie konto do Twoich potrzeb. W ramach usługi chwilówki na telefon możesz pożyczyć od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Oszczędź swój cenny czas i porozmawiaj z konsultantem w zaciszu domowym.

Wypełnij formularz kontaktowy i zostaw swoje dane, a nasz konsultant oddzwoni najszybciej, jak to tylko będzie możliwe (najpóźniej kolejnego dnia roboczego).

Najnowsze