Aż 8 procent na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

2023-02-10 15:07
Kobieta z telefonem
Autor: GettyImages

Bank Millennium od 23 stycznia oferuje wyjątkowo korzystne Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane nawet na 8 proc. w skali roku! Promocja jest wyjątkowo elastyczna, bo nawet jeśli nie spełnimy jej wszystkich warunków, to i tak znacznie pomnożymy nasze oszczędności.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oferuje nam wyjątkowo korzystne oprocentowanie 8 proc. w skali roku, jeśli wpłacimy nowe środki i w każdym miesiącu trwania promocji przynajmniej pięć razy zapłacimy kartą do konta lub BLIK-iem. A czasu na skorzystanie z promocji zostało niewiele, bo obowiązuje od 23.01.2023 do 04.03.2023 i tylko na nowe środki (czyli przelane na Konto Oszczędnościowe Profit po 13.01.2023).

Jeśli nie spełnimy warunków 5 płatności kartą do konta lub BLIK-iem, to nowe środki na Koncie Oszczędnościowym będą oprocentowanie na 6 proc. w skali roku (zamiast 8 proc.). Ograniczona jest również kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem, nadwyżka od 300 tys. zł jest oprocentowania standardowo. W przypadku środków objętych promocją nie ma minimalnego limitu, jaki możemy wpłacić na konto oszczędnościowe.

Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit (czyli nieobjęte promocją) do 50 tys. zł wynosi 1,25 proc. w skali roku, podobnie jak przy nadwyżce ponad 50 tys. zł do 100 tys. zł włącznie. Z kolei nadwyżka od 100 tys. zł do 250 tys. zł jest standardowo oprocentowanie 1,5 proc. Z kolei w przypadku nadwyżki ponad 250 tys. zł do 500 tys. zł, a także od nadwyżki ponad 500 tys. zł oprocentowanie standardowe wynosi 2 proc. Oprocentowanie standardowe jest zmienne i obowiązuje na środki, które nie są nowe (czyli wpłacone przed 13.01.2023). Kwota minimalna do naliczenia standardowych odsetek wynosi 1000 zł.

Aby założyć Konto Oszczędnościowe Profit, powinniśmy mieć wcześniej konto Millennium 360°. Wniosek o założenie konta oszczędnościowego możemy złożyć w bankowości internetowej Millenet, w aplikacji mobilnej oraz w placówkach banku. Konto Oszczędnościowe Profit zakładamy za darmo i nie ponosimy miesięcznych kosztów za jego prowadzenie oraz za pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu kalendarzowym. Jeśli jednak chcemy wypłacić więcej niż jeden raz w miesiącu pieniądze z konta oszczędnościowego zapłacimy 7,5 zł przy przelewie na inne rachunki (jeśli założyliśmy Konto Oszczędnościowe Profit do 24.04.2022 włącznie) lub 9,9 zł (jeśli założyliśmy Konto Oszczędnościowe Profit po 25.04.2022). W przypadku wpłat na konto 360° Junior nie ponosimy żadnych opłat, niezależnie od ilości transakcji.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze