8% na koncie oszczędnościowym w mBanku

2023-02-13 15:59 Reklama
mBank
Autor: MAT. PRASOWE

mBank oferuje promocyjne 8% na koncie oszczędnościowym. Sprawdź, do kiedy obowiązuje promocja.

I mBank podniósł oprocentowanie do 8% w skali roku. Jak skorzystać z oprocentowania?

Być aktywnym klientem, co mBank rozumie jako:

  1. Od 01.07 do 31.12.2022 r. w co najmniej 3 miesiącach wykonałeś min. 15 transakcji miesięcznie (zarówno kartą, jak i BLIK).
  2. Od 01.07 do 31.12.2022 r. w co najmniej 3 miesiącach zrealizowałeś wpływ na rachunek prowadzony w mBanku na sumę nie niższą niż 2 000 zł miesięcznie.
  3. Od 01.10 do 31.12.2022 r. w każdym z 2 miesięcy wykonałeś dowolną transakcję Blik lub przelew na telefon lub płatność telefonem lub skorzystałeś z asystenta płatności.
  4. Nie posiadałeś mkonta Intensive na dzień 20.01.2023.

Co ważne, musisz spełnić wszystkie powyższe warunki! Ale jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem, nie będzie to trudne.

Jeśli jesteś aktywnym klientem mBanku możesz założyć Cel oszczędnościowy z oprocentowaniem 8%, ale tylko online. Cele założone przez mLinię lub w placówce mają oprocentowanie 7%.

No i co ważne, należy pamiętać, by różnica w zaoszczędzonej kwocie była o min. 100 zł wyższa w stosunku do poprzedniego miesiąca. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, oprocentowanie będzie wynosiło 0,5%.

Moje Cele to sposób na automatyczne odkładanie, zawsze kiedy płacisz kartą, przelewasz pieniądze, wypłacasz gotówkę, małe kwoty automatycznie zasilą Twój Cel. Jeśli za zakupy w sklepie rachunek wynosi 113, 47 zł, mBank przeleje na Twój Cel różnicę do pełnej kwoty 120 zł, czyli 6,53 zł. I tak z każdą "resztą"... odkładasz na swój wymarzony Cel.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze