Zgarnij 650 zł za założenie konta w banku!

2021-05-11 11:33
Zgarnij 650 zł za założenie konta w banku!
Autor: BNP Paribas

W dobie niskich stóp procentowych banki szukają sposobów na zachęcenie klientów do skorzystania z ich oferty. Dlatego w niektórych bankach możemy znaleźć bardzo atrakcyjne promocje dla nowych klientów. Polegają one na otwarciu konta osobistego i aktywnego korzystania z niego np. poprzez dokonywanie płatności za codzienne zakupy kartą wydaną do konta lub dokonując opłat za rachunki.

Za wykonanie tych rutynowych czynności bank nagradza swoich klientów bonusem pieniężnym.

Bankiem, który aktualnie ma w swojej ofercie taką promocję jest Bank BNP Paribas.

Promocja BNP Paribas „Działaj i Zgarniaj” jest skierowana do nowych klientów. W rozumieniu banku to osoby, które nie miały w ostatnich 12 miesiącach konta osobistego. Warunki do otrzymania premii są proste – wystarczy aktywnie korzystać z karty i konta bankowego . Oznacza to, że za wykonywanie niezbędnych opłat, rachunków czy płatności za zakupy, otrzymujemy zastrzyk gotówki!

Jak skorzystać z promocji

Aby przystąpić do promocji „Działaj i Zgarniaj”:

Ty wybierasz

W ramach oferty promocyjnej banku możemy wybrać jedną z trzech rodzajów kart bankowych Mastercard:

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

Ci, którzy poszukują sposobów na oszczędzanie, mogą skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. To szczególnie idealne rozwiązanie dla osób w wieku do 26 r.ż. Dla takich klientów wypłaty gotówki z bankomatów w całej Polsce są całkowicie darmowe! Posiadacz karty debetowej może jej używać bez dodatkowych opłat pod jednym warunkiem. W miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty, konieczne jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Jest to realne do wykonania, a jeśli nam się z jakichś powodów nie uda to i tak opłata jest śmiesznie mała – 3 zł miesięcznie

  • Karta Otwarta na eŚwiat

Karta Otwarta na eŚwiat jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które korzystają głównie z transakcji internetowych. Dzięki karcie, za którą miesięczna opłata debetowa to tylko 6 zł, mamy w pakiecie bezpłatne Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”. W ten sposób mamy pewność, że nasze dane w sieci są jeszcze pilniej strzeżone.

  • Karta Otwarta na Świat

Ta propozycja jest świetnym wyborem w przypadku osób „otwartych na świat”, a więc chętnie podróżujących. Debetowa Karta Otwarta na Świat kosztuje zaledwie 10 zł miesięcznie, a wybierając ją możemy liczyć na bezpłatne Ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży”. Dokonując płatności za granicą nie ponosimy żadnych kosztów przewalutowania dla ok. 160 walut! W kraju wypłaty z bankomatów też nic nie kosztują!

Zgarnij 650 zł za założenie konta w banku!
Autor: Materiały prasowe

Atrakcyjne nagrody

W zależności od tego, w którym miesiącu zarejestrujesz konto w ramach promocji „Działaj i Zgarniaj”, możesz liczyć na różnej wysokości nagrody. W sumie na klientów czeka aż 650 zł! Osoby, które założą konto w maju br. po wykonaniu min. jednego przelewu mogą otrzymają na nagrodę o wartości 50 zł, które trafi na ich konto w czerwcu. Rejestracja w lipcu br. przy wykonaniu min. 3 przelewów i wpływów na kwotę min. 1000 zł to szansa kolejne 100 zł . Za spełnienie określonych warunków możemy otrzymać nie tylko gotówkę, ale również bony na zakupy w sieci sklepów Biedronka (E-kod na kwotę 50 zł – rejestrując się w listopadzie 2021 r.).

Dlaczego warto

Jak widać, aby skorzystać z promocji BNP Paribas, wystarczy jedynie, tak jak do tej pory, zaspokajać potrzeby gospodarstwa domowego i regularnie realizować dotychczasowe zobowiązania finansowe. Nawet nie mając konta otwartego w BNP Paribas, wielu z nas wydaje miesięcznie 500 zł za pomocą karty płatniczej. Zakładając, że na otwarcie konta decydują się osoby pracujące – o wypływy rzędu 1 tys. zł miesięcznie nie trzeba się martwić. Transakcji możemy dokonywać we wszystkich sieciach, nie ma tu ograniczeń. Dlaczego więc nie zyskać jeszcze więcej, bez zmian w prowadzeniu budżetu? Skorzystaj z promocji i zdobywaj cenne nagrody!

Najnowsze