Załóż konto w Credit Agricole i otrzymaj 555 zł

2022-05-27 13:43
Bank Credit Agricole
Autor: materiały prasowe

Credit Agricole kusi nowych klientów nagrodą w kwocie 555 zł. Podobnie jak w przypadku większości innych bankowych promocji, aby dostać pieniądze należy spełnić określone warunki. Te jednak nie są wymagające, ale mogą wydawać się skomplikowane. Jak dostać 555 zł od Credit Agricole? Tłumaczymy.

W Credit Agricole do końca sierpnia trwa druga edycja promocji "Do 555 zł dla Ciebie". Bank kusi nowych klientów sporą kwotą, którą otrzymać można po założeniu konta. Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich innych promocji, na pieniądze liczyć mogą tylko ci klienci, którzy spełnią określone warunki.

Otwórz Konto dla Ciebie w Credit Agricole i zyskaj 555zł >>>

Promocja obejmuje klientów, którzy w Credit Agricole założą Bezpłatne Konto dla Ciebie. Prowadzenie konta, obsługa wielowalutowej karty oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne, jeżeli co miesiąc na konto wpłynie minimum 1000 zł i wykona się 1 płatność kartą, również przez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Jeżeli jednak jakimś cudem nie uda wam się spełnić tych warunków, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie. Za użytkowanie karty pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 9 zł.

Wypłaty z bankomatów Credit Agricole pozostają bezpłatne, ale wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce kosztują już 6 zł. Wybranie gotówki z bankomatów za granicą poza Europejskim Obszarem Gospodarczym kosztuje 12 zł. Bank prowadzi abonamentowaną usługę „Wypłaty z bankomatów na całym świecie” (opłata miesięczna). Ta pozwala na dowolną liczbę wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą w miesiącu kalendarzowym bez prowizji za pojedynczą wypłatę. Miesięczny koszt wynosi 7 zł. Inny abonament to "Bezpieczna karta", który umożliwia skorzystanie z dodatkowych funkcji bezpieczeństwa. Koszt to 9 zł. Bezpłatne są przelewy przez internet i aplikację mobilną. Interesująco wygląda także sama karta płatnicza, wykonana z ekotworzywa. Według informacji Credit Agricole to pierwsza taka karta na rynku. Użytkownicy konta otrzymują także dostęp do Klubu Rabatowego, zapewniającego zniżki w sklepach oraz na usługi. Z Credit Agricole współpracuje ok. 10 tys. podmiotów, wśród których znajdziemy m.in. Telepizzę, sieć Euro, czy FlixBus.

"Do 555 zł dla Ciebie" kliknij i zyskaj pieniądze >>>

Nowi klienci Credit Agricole mogą dostać 555 zł w promocji „Do 555zł dla Ciebie – edycja 2”, która trwa do 31 sierpnia. Samo założenie konta to jednak za mało. Trzeba także spełnić określone warunki a struktura nagród jest odrobinę nieintuicyjna.

Istnieje kilka wariantów promocji. W każdym, pierwszym elementem jest 55 zł, które klient otrzymuje po otwarciu konta i zaksięgowaniu wpływów na co najmniej 400 zł. Im trudniejszy wariant wybierzemy, tym większą nagrodę otrzymamy.

W pierwszym wariancie, obok wspomnianych 55 zł możemy liczyć na dodatkowe 50 zł. To przysługuje jeśli w ciągu miesiąca wykona się 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Przez kolejne 6 miesięcy bank będzie oddawał klientowi 3 proc. łącznej wartości płatności do 8,35 zł miesięcznie, co, jak łatwo policzyć, po pół roku przyniesie łącznie 50 zł.

Podobne warunki obowiązują przy dwóch kolejnych wariantach. "Do 205 zł premii" w opisie promocji oznacza, że bank nagrodzi nowego klienta kwotą 55 zł oraz będzie zwracać do 12,50 zł przez 12 miesięcy, co na koniec da ok. 150 zł. Trzeci próg to "do 555 zł premii". Jeśli miesięcznie klient wykona ponad 10 płatności, bank, obok standardowych 55 zł, będzie mu wypłacać do 25 zł przez 20 miesięcy.

Z premii możesz skorzystać można tylko, jeśli otworzy się konto przez aplikację CA24 Otwórz Konto, przez internet, infolinię lub w dowolnej placówce.

Najnowsze