W Banku Pekao bezpłatne konto, 2000 zł bonusów i atrakcyjne finansowanie dla mikrofirm

2022-09-27 18:38
Bank Pekao
Autor: Tomasz Kawka/East News Bank Pekao

Bank Pekao S.A. wdrożył nową promocję dla mikroprzedsiębiorców. Nowy klient biznesowy, który założy konto na preferencyjnych warunkach, może otrzymać w ciągu pół roku nawet 2000 zł. Dodatkowo, Bank Pekao oferuje bezterminowo bezpłatne konto firmowe oraz bezpłatną dzierżawę terminala płatniczego aż na dwa lata, a także finansowanie na atrakcyjnych, promocyjnych warunkach.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w pierwszym kwartale 2022 roku działalność rozpoczęło około 93 tys. przedsiębiorców. Stanowiło to wzrost o 10,3 proc. r/r. Z kolei w drugim kwartale tego roku zarejestrowano ponad 93,6 tys. przedsiębiorstw, co może świadczyć o tym, że skłonność do zakładania własnej firmy odbudowuje się po okresie pandemii.

Mikroprzedsiębiorca, który zdecyduje się na skorzystanie z nowej promocji Banku Pekao, może łącznie zebrać do 2000 zł w premiach, po spełnieniu prostych warunków: do 600 zł może dostać za transakcje kartą debetową Mastercard, kolejne nawet 600 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie płatności na tym terminalu, a 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt z gwarancją lub leasingu lub faktoringu.

W skład najnowszej oferty promocyjnej wchodzą również bezpłatne konto firmowe i bezkosztowa dzierżawa terminala płatniczego przez dwa lata.

– Jestem pewien, że dzięki tak konkurencyjnej ofercie poszerzy się grono osób korzystających z oferty Banku Pekao dla klientów biznesowych. Nasi przyszli klienci będą mogli w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o koszty prowadzenia rachunku – mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać także obecni klienci indywidualni Banku Pekao, którzy nie mają jeszcze własnej firmy, ponieważ jedną z możliwości skorzystania z oferty jest założenie firmy poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną PeoPay.

Oferta jest ważna do końca lutego 2023 roku.

 Bank Pekao zapewnia kompleksowe podejście do potrzeb przedsiębiorców. Oprócz tradycyjnej oferty obejmującej kartę wielowalutową, leasing czy faktoring, daje także możliwość korzystania z usług księgowych, pakietów medycznych dla przedsiębiorcy, jego bliskich i pracowników, a także pomoc prawną i informatyczną.

Do końca 2022 roku Bank Pekao proponuje specjalne oferty na finansowanie i refinansowanie jednoosobowych działalności gospodarczych dotychczasowym oraz nowym klientom. Bank Pekao zrezygnował z prowizji przygotowawczej za udzielenie takiego kredytu lub pożyczki.

Nowa oferta specjalna dotycząca refinansowania, przeznaczona jest dla klientów prowadzących działalność gospodarczą od co najmniej dwóch lat. W ramach tej oferty istnieje możliwość spłaty zaciągniętych w innym banku kredytów i pożyczek. Kredyt lub pożyczka przeznaczona na refinansowanie zabezpieczona jest gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego EFI PFG.

Najnowsze