Teraz nawet 650 zł w mBanku? To proste

2022-12-12 8:36
mBank
Autor: MAT. PRASOWE

Załóż konto osobiste w mBanku i zapisz się do promocji, w której do zgarnięcia 650 zł w gotówce oraz ebonach do wykorzystania na Allegro lub w Biedronce oraz miesiąc za darmo Allegro Smart

By zdobyć 650 zł zacznij od zapisania się do promocji. Bon o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro lub w sklepach sieci Biedronka oraz pakiet Allegro Smart dostępny będzie po przystąpieniu do programu promocji w formie kafelka z kodem umieszczonego w sekcji mOkazje.

W drugim kroku załóż eKonto osobiste, czyli codzienny rachunek, jeśli do tego celu użyjesz aplikacji banku, możesz zgarnąć już 150 zł.

Zdobycie 200 zł wymaga trochę większego zaangażowania. A mianowicie 100 zł można zdobyć za wpływ na rachunek minimum 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku poprzez aplikację. A także w pierwszym lub drugim miesiącu od otwarcia konta wykonasz minimum 8 płatności kartą (fizyczną albo z portfela w urządzeniu mobilnym) lub BLIKiem. Aby otrzymać kolejne 100 zł (dwa razy po 50 zł) przez następne dwa miesiące znowu należy zasilić konto kwotą minimum 1000 zł oraz również minimum osiem razy dokonać płatności z wykorzystaniem karty (fizycznej lub mobilnej) lub BLIKa.

Ostatnie 100 zł to kwota, którą mogą zdobyć rodzice niepełnoletnich dzieci za założenie subkonta eKonta Junior (do 13 r.ż.) lub eKonta Możliwości (13-17 lat).

Łatwym sposobem regularnego oszczędzania jest otwarcie rachunku Moje Cele z promocyjnym oprocentowaniem 8%, dostępne jeśli założysz rachunek przez selfie lub e-dowód. Konto założone w inny sposób będzie oprocentowane na 7,3%. Oprocentowanie to dotyczy zaoszczędzonych minimum 100 zł w każdym miesiącu.

Warto wspomnieć, że mBank oferuje otwarcie i prowadzenie konta za 0 zł, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (od 100 zł) oraz za granicą są darmowe. A także 0 zł za dokonanie transakcji kartą na kwotę powyżej 350 zł miesięcznie.

Najnowsze