Tanie tankowanie z kartą Mastercard Business Lotos w Alior Bank

2022-07-14 11:29
Tankowanie auta
Autor: Maciej Lubczyński Tankowanie auta

Ceny benzyny osiągają zawrotne poziomy i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie sytuacja się zmieniła. Jeśli przytłaczają was rachunki za paliwo i szukacie sposobu na tanie tankowanie, być może zainteresuje was oferta Alior Bank którego klienci korzystający z kart Mastercard Business Lotos mają szanse na rabaty na paliwo.

Ceny benzyny już jakiś czas temu przekroczyły próg, który zaledwie kilka miesięcy temu wydawał się absurdalny. Koszty ponoszone na stacjach skutecznie drenują portfele kierowców. Nic nie wskazuje, aby w najbliższym czasie sytuacja miałaby się zmienić w stopniu odczuwalnym dla naszych budżetów. Jeżeli prowadzicie firmę, na pewno zainteresuje was możliwość oszczędzenia na paliwie. Alior Bank i sieć stacji paliw LOTOS proponują kartę kredytową Mastercard Business LOTOS. Każdy przedsiębiorca posiadający taki kawałek plastiku, w ramach promocji „Tanie tankowanie” może liczyć na rabaty na stacjach LOTOS.

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz skorzystać z promocji? ->

Na tanie tankowanie z kartą Alior szansę mają przedsiębiorcy rozliczający się na zasadach uproszczonej księgowości, którzy posiadają lub otworzą rachunek firmowy w Alior Banku. Wniosek o kartę kredytową MasterCard Business LOTOS można złożyć w oddziałach Alior Banku obsługujących klientów biznesowych lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stacjach sieci LOTOS. Bank uzależnia przyznanie karty od oceny zdolności kredytowej klienta.

Ile można oszczędzić? Sprawdź! ->

Korzystając z promocji można oszczędzić 20 gr/l dla paliw premium Dynamic oraz 16 gr/l dla paliw standardowych. Poza preferencyjną ceną paliwa, użytkownicy karty Mastercard Business LOTOS otrzymują 10% zniżki na myjnię, płyny do spryskiwaczy oraz ofertę gastronomiczną Cafe Punkt na wybranych stacjach sieci LOTOS. Przedsiębiorcy, którzy skorzystają z promocji, dostaną również jednorazowo dodatkowe 200 punktów w programie premiowym Navigator oraz talon na 4-litrowy płyn do spryskiwaczy.

Chcesz wziąć udział w promocji? Wypełnij formularz ->

Przedsiębiorca, który chce tanio tankować musi najpierw zdobyć kartę MasterCard Business LOTOS. W tym celu należy na stronie Alior Banku wypełnić formularz. Potem należy czekać na telefon od konsultanta, który przedstawi ofertę. Bank zapewnia, że wszystkie formalności mogą zostać załatwione w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. Potem należy podpisać umowę o kartę kredytową i limit. Plastik powinien dotrzeć do klienta pocztą w ciągu kilku dni.

Podczas płacenia za tankowanie należy poinformować kasjera o płatności kartą MasterCard Business LOTOS i przypomnieć o przysługującej zniżce.

Promocja Tanie tankowanie obejmuje transakcje bezgotówkowe dokonane kartą kredytową Mastercard Business LOTOS na wybranych stacjach LOTOS. Ich listę znajdziemy na stronie banku.

Promocja obowiązuje do odwołania. Jeśli będzie się kończyć, bank poinformuje o tym na 7 dni przed końcem.

Sonda
Czy ze względu na drogie paliwo przesiadłeś się do komunikacji miejskiej?
Najnowsze