Specjalne promocje w bankach! Wielkie premie i nietypowe benefity

2023-01-20 11:24
Portfel
Autor: shutterstock

Dzisiejsze promocje bankowe potrafią zaskoczyć znacznie kreatywniejszymi benefitami niż zerowe koszty prowadzenia konta. Rekordowo wysokie oprocentowanie, wcześniejszy dostęp do biletów na koncerty, czy nawet 3500 zł premii, to właśnie tego typu promocje przedstawiamy w poniższym tekście.

400 zł premii, 100 zł na każde dziecko i konto oszczędnościowe 8% w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje promocję "Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł" i za założenie konta Millenium 360°, możemy dostać 400 zł premii, które nie wymaga od nas spełniania skomplikowanych warunków. Ponadto jeśli jako klient bankowości internetowej założymy konto dziecku, możemy liczyć na kolejne 100 zł premii. Akcja trwa tylko do 31 marca i może wziąć w niej udział jedynie pierwsze 30 tys. osób. To jednak nie wszystko, bo możemy także założyć konto oszczędnościowe oprocentowanie na 8%, w którym nie mrozimy środków i możemy je wypłacić w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z promocji musimy w trakcie zakładania konta wyrazić zgodę na otrzymanie informacji handlowych lub marketingowych od banku oraz na świadczenie usługi "zwroty za zakupy". W ciągu 14 dni od założenia konta, powinna je zasilić kwota minimum 1000 zł, którą możemy np. przelać z konta w innym banku. Następnie do końca kolejnego miesiąca (jeśli założymy konto w styczniu, to czas mamy do końca lutego), przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonać minimum pięć płatności kartą bądź blikiem (kwota dowolna). Jeśli spełnimy powyższe warunki, dostaniemy od banku 200 zł (w przypadku konta założonego w styczniu, pieniądze dostaniemy w marcu).

Aby zyskać kolejne 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy musimy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium, wykonać przynajmniej pięć płatności kartą bądź blikiem i zasilić konto kwotą minimum 1000 zł (tj. jeśli założyliśmy konto w styczniu, to wyżej wymienione warunki do otrzymania kolejnej bonusu musimy spełnić kolejno w marcu, kwietniu i maju). Wtedy otrzymamy kolejne 200 zł do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków (czyli w przypadku konta założonego w styczniu, pieniądze dostaniemy w czerwcu).

Ponadto w oddzielnej promocji, jeśli do 31 marca założymy nieletniemu dziecko Konto 360° Junior możemy otrzymać kartę podarunkową Goodie o wartości 100 zł. Wystarczy, że zasilimy konto dziecku kwotą 150 zł, a jeśli pociecha ma powyżej 7 lat, musi dokonać jednej płatności kartą lub Blikiem, powinna mieć aktywowaną aplikację bankową, a rodzic powinien rzecz jasna wyrazić zgody marketingowe. W przypadku rodziców, którzy mają więcej niż jedno dziecko premia może się mnożyć, tj. jeśli założymy konto każdej z pociech możemy zyskać dla każdej karty podarunkowe.

Ponadto Bank Millennium oferuje również bardzo korzystne Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 8 proc. w skali roku naliczanego przez trzy miesiące od zasilenia rachunku. Aby otrzymać pieniądze z oprocentowania trzeba wykonywać w każdym miesiącu trwania promocji 5 płatności kartą bądź blikiem. Jeśli nie spełnimy powyższych warunków, to nie wszystko stracone, bo oprocentowanie wtedy będzie liczone według stawki 7 proc. Maksymalna kwotą jaką możemy wpłacić to 300 000 zł. Z racji, że to konto oszczędnościowe nie mrozimy naszych środków i możemy je wypłacać w dowolnym momencie.

Rekordowe oprocentowanie, wcześniejszy dostęp do biletów na topowe koncerty i nawet 900 zł premii!

Gdy CitiHandlowy uruchomił konto oszczędnościowe o wysokości 8,6% przez 4 miesiące na rynku zawrzało, bo to obecnie najwyższe oprocentowanie na rynku w tego typu produkcie. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy zawrą z bankiem umowę otwarcia konta i będą notować wpływy na konto w wysokości minimum 2000 zł miesięcznie do maja 2023 roku. Jeśli w którymś z miesięcy nie uda nam się spełnić warunków promocji, mamy prawo do oprocentowania promocyjnego na pozostałe miesiące. Oprocentowanie 8,6% będzie naliczane przez cztery miesiące i wymaga rzecz jasna założenia konta oszczędnościowego. Aby skorzystać z oferty trzeba się pośpieszyć, bo trwa do 31 stycznia i jest przeznaczona jedynie dla 1500 pierwszych klientów.

Ponadto CitiHandlowy oferuje swoim klientom nietypowy "bonus", w postaci dostępu do przedsprzedaży biletów na koncerty organizowane przez LiveNation, czyli obecnie największą agencję koncertową na świecie. Bilety na koncerty największych gwiazd mają to do siebie, że często sprzedają się w kilka godzin od ogłoszenia sprzedaży, a klienci CitiBanku mogą nabyć bilety dzień przed rozpoczęciem "masowej" dystrybucji.

To jednak niejedyna premia, którą można zgarnąć w CitiHandlowym. Osoby, które od 1 września 2022 roku nie posiadały karty kredytowej w tym banku, mogą skorzystać z promocji pozwalającej zyskać nawet 900 zł. Darmową kartę kredytową można dostać na wniosek, wystarczy mieć zdolność kredytową i ukończone 18 lat. Czas na złożenie wniosku mamy aż do 30 czerwca, ale to nie znaczy, że nie trzeba się śpieszyć, bo promocja dotyczy tylko pierwszych 3000 promocyjnych wniosków.

Po podpisaniu umowy o kartę kredytową należy do końca kolejnego miesiąca bądź miesiąc po podpisaniu umowy zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile, bądź bankowości elektronicznej. Następnie trzeba aktywować kartę kredytową i zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile (co możemy zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej). Dzięki temu będziemy zwolnieni z opłat za kartę kredytową.

Pierwsza nagroda w wysokości 24 tys. punktów Bezcenne Chwile MasterCard o wartości 300 zł. Punkty możemy wymieniać na vouchery internetowe w Empiku, pobyty w Hotelu Spa, bilety do kina, bilety na koncerty etc. Wystarczy, że wykonany transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości 300 zł w każdym z trzech miesięcy, które następują po zawarciu umowy. Można więc powiedzieć, że wróci do nas część wydanych pieniędzy. Na przykład, jeśli podpiszemy umowę w styczniu to warunki musimy spełnić w marcu, kwietniu i maju.

Ponadto możemy zyskać aż sześć przelewów gotówkowych o wartości 100 zł, czyli razem 600 zł, jeśli w sześciu kolejnych miesiącach będziemy wydawać przynajmniej 300 zł miesięcznie transakcjami przy użyciu karty. Na przykład jeśli zawarliśmy umowę w styczniu i spełniliśmy warunki do otrzymania 300 zł w postaci punktów Bezcenne Chwile, to musimy kontynuować naszą "passę" transakcji o minimalnej wartości 300 zł przez czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad. W każdym miesiącu możemy zostać nagrodzeni premią z banku.

Do transakcji nie będą się liczyć tzw. transakcje szczególne, czyli np. wydatki na gry losowe i hazardowe, transakcje na poczcie, w kantorach, u podmiotów wymieniających waluty i waluty wirtualne czy inne środki płatnicze.

3500 zł od PKO BP!

PKO BP uruchomiło nietypową promocję, która pozwala zgarnąć nawet do 3500 zł, jeśli nowi klienci będą zakładać konta z naszego polecenia. Ponadto osoby polecone będą mogły zyskać od 50 do 250 zł bonusu na start.

Jak zyskać premię za polecenie nowego klienta? Musimy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać konto indywidualne, wspólne lub firmowe (pod warunkiem, że należy do osoby fizycznej, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej) przez minimum 90 dni od startu promocji, która ruszyła 5 stycznia 2023 roku. Nowi klienci mogą skorzystać tylko jeśli w ciągu 36 miesięcy od startu promocji nie posiadali PKO Konta dla Młodych, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum ani Konta Platinium II, PKO Konta za Zero lub nie trwa rozpatrywanie wniosku na jeden z tych produktów. Ponadto trzeba zarejestrować się na stronie polecam.pkobp.pl.

Za każde skuteczne polecenie klienta, który założy konto PKO Konto za Zero lub PKO Kont bez granic dostaniemy 100 zł. Maksymalny limit to dziesięciu klientów, więc możemy zyskać 1000 zł. Polecony zakładający PKO Konta dla Młodych pozwoli zarobić polecającemu 50 zł i również dotyczy to maksymalnie 10 osób, więc łącznie można zyskać 500 zł. Gdy uda nam się pozyskać dla banku klientów, którzy założą konta Auraum lub Platinium II, za skuteczną rekomendację otrzymamy 200 zł. Limit to również 10 osób, więc możemy zyskać 2000 zł. Łącznie ze wszystkich rekomendacji możemy otrzymać 3500 zł.

Trzeba jednak pamiętać, że premie są wypłacane w przypadku skutecznego polecenia, więc polecony klient musi spełnić warunki. Przede wszystkim osoba polecona musi przy zakładaniu konta wpisać kod polecenia od klienta PKO BP (czyli numer telefonu, na który jest założone konto). Ponadto nowy klient musi wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Następnie w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku musi wykonać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową i przynamniej 3 transakcje aplikacją mobilną IKO lub blikiem. Zamiast tych dwóch warunków można też wykonać dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych aplikacją IKO lub Blik, o łącznej kwocie minimum 500 zł (przy Koncie za Zero) lub 1000 zł (przy Koncie bez Granic) i również premia zostanie zaliczona. PKO Konto dla Młodych wymaga jedynie jednej z wyżej wymienionych transakcji lub dowolną ich liczbę o łącznej wartości min. 200 zł. Z kolei przy kontach Aurum i Platinium II trzeba wykonać przynajmniej trzy wyżej wymienione transakcje lub ich dowolną liczbę o minimalnej kwocie 1000 zł (Konto Aurum) lub 1500 zł (Konto Platinium II). W dużym skrócie, premie zostaną przyznane tylko, jeśli klient będzie korzystał z konta.

Ponadto poleceni klienci dostaną również premię na start. Jeśli spełnią wyżej wymienione warunki, otrzymają 50 zł w przypadku PKO Konta dla Młodych, 100 zł w PKO Koncie za Zero, 150 zł w PKO Koncie bez Granic, 200 zł w Koncie Aurum i 250 zł w Koncie Platinium II.

Najnowsze

Materiał sponsorowany