Program poleceń PKO BP: Do 150 zł premii za otwarcie konta osobistego i do 1500 zł dla polecającego

2022-06-23 15:40
 gotówka
Autor: pixabay.com

W PKO BP wciąż trwa V edycja programu poleceń kont osobistych. Jeżeli macie dużo znajomych i lubicie usługi PKO na tyle, by je polecać macie szansę na zdobycie przyzwoitej gotówki. Pieniądze dostaną także osoby, które skorzystają z waszego polecenia i zostaną nowymi klientami PKO. Polecający, którzy znajdą dla PKO kilku nowych klientów mogą zdobyć do 1500 zł, a osoby otwierające konto z polecenia od 50 do 150 zł.

To ostatnia szansa na skorzystanie z programu poleceń kont osobistych w PKO BP. Akcja trwa tylko do 30 czerwca, a obiecywane przez bank kwoty robią wrażenie.

Wystarczy, że będąc klientem PKO polecisz założenie konta. Jeżeli osoba, której rekomendowałeś usługi banku skorzysta z oferty – możesz otrzymać nawet 1500 zł. To maksymalna suma premii za polecenie. Premię dostanie także osoba, która skorzysta z rekomendacji.

Sprawdź, jak zgarnąć 1500 zł za polecenie konta w PKO! ->

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na stronie programu oraz podać dokładnie takie same dane, które podaliśmy przy rejestracji konta w PKO BP. Ważny jest szczególnie numer telefonu. Poprzez system możemy wygenerować linki z zaproszeniem do skorzystania z usług PKO.

1500 zł to maksymalna kwota jaką można zdobyć w systemie poleceń PKO. Bank przyznaje 100 zł za skuteczne polecenie PKO Konta za Zero lub PKO Konta bez Granic plus. Limit płatnych poleceń w tym przypadku wynosi 10. Łatwo więc policzyć, że maksymalnie w ten sposób możemy zdobyć 1000 zł, jeśli po naszej rekomendacji zarejestruje się dokładnie 10 nowych klientów. Dodatkowo polecać można PKO Konto dla Młodych. W tym przypadku limit również wynosi 10 skutecznych poleceń, ale każde z nich wynagradzane jest kwotą tylko 50 zł. Maksymalnie można więc uzyskać 500 zł. Środki przelewane są do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji.

W akcji akceptowani są tylko nowi klienci, którzy przez ostatnie 36 miesięcy nie mieli konta osobistego w PKO BP

UWAGA! Abyś otrzymał premię warunki akcji musi spełnić także osoba, która zakłada konto przez polecenie.

Polecisz założenie konta? Dostaniesz 50 lub 150 zł ->

Osoby, które otrzymały link polecający również mogą otrzymać pieniądze. Do 30 czerwca 2022 r. mają czas na złożenie wniosku o PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic lub PKO Konto dla Młodych. Aby otrzymać nagrodę we wniosku należy wpisać kod polecenia oraz wyrazić zgody marketingowe i zaakceptować regulamin programu rekomendacyjnego.

Nowi klienci mogą dostać:

  • 50 zł za otwarcie PKO Konta dla Młodych
  • 100 zł za założenie PKO Konta za Zero
  • 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic

To jednak nie koniec warunków, a od ich spełnienia zależy premia zarówno nowego klienta, jak i osoby polecającej. Od momentu otwarcia konta nowy klient ma 30 dni na spełnienie jednego z dwóch warunków. Pierwszy to wykonanie co najmniej 3 transakcji kartą debetową i 3 transakcji aplikacją IKO (kod lub BLIK). Zamiast tego można też wykonać dowolną liczbę transakcji kartą lub aplikacją na kwotę 500 zł w przypadku Konta za Zero lub 1000 zł w przypadku Konta Bez Granic. Odrobinę inaczej wyglądają warunki w przypadku PKO Konta Dla Młodych. W tym przypadku wystarczy jedna z opisanych wyżej transakcji lub dowolna liczba transakcji o łącznej wartości minimum 200 zł. Premia zostanie wypłacona do 14 dnia kolejnego miesiąca.

Najnowsze