Otwórz konto dla firm i zyskaj nawet 700 zł. Sprawdź Konto BizNest w Nest

2022-08-04 23:21
banknoty/pieniądze
Autor: Materiały prasowe

Promocje bankowe na stałe wpisały się w krajobraz usług finansowych. Z atrakcyjnych bonusów dla nowych klientów skorzystać mogą nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorcy. Nest Bank kusi firmy szukające nowego konta kwotą 700 zł za założenie konta, oraz spełnienie warunków związanych z aktywnym korzystaniem z usług banku. Co trzeba zrobić, żeby dostać pieniądze? Sprawdźcie.

BIZnest Konto: Jakie premie?

Nest Bank ma prezent dla przedsiębiorców, którzy postanowią zostać jego klientami. Łącznie do zgarnięcia jest 700 zł. W praktyce oznacza to dwie nagrody w puli. Pierwsza to premia za otwarcie rachunku firmowego BIZnest Konto oraz aktywne korzystanie z niego. Kolejne 400 zł mogą skorzystać firmy, które dodatkowo zdecydują się na skorzystanie z terminalu płatniczego, chociaż również w tym przypadku trzeba spełnić dodatkowe warunki. Standardowo, podobnie jak w innych tego typu promocjach, oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli firm, które nie posiadały w Nest Banku rachunku biznesowego po 1 stycznia 2020 r.

Biznesowe konto w Nest Banku mogą założyć jednoosobowe firmy, spółki jawne, cywilne partnerskie i z o.o. a także fundacje i stowarzyszenia, które posiadają siedzibę w Polsce i tu płacą podatki.

Otwórz konto online i zyskaj 700 zł >>>

Promocja trwa do 31 sierpnia 2022 r.

Prowadzenie pierwszego konta firmowego w Nest jest zwolnione z opłat. Bank nie pobiera pieniędzy za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US. Darmowe są także wpłaty i wypłaty z bankomatów za pomocą BLIK oraz w bankomatach Euronet a także pierwsza karta debetowa Visa.

EKG 2021. Jarosław Olejarz: banki muszą przystosować się do zmiany pokoleniowej

Jak dostać 300 zł za założenie konta?

  • Krok 1

Do 31 sierpnia masz czas na złożenie wniosku o BIZnest Konto. Wymagane jest wyrażenie zgody na przesyłanie informacji merketingowych. Następnie do 15 września musisz zawrzeć umowę ramową o prowadzenie konta.

  • Krok 2

Teraz nadszedł czas na aktywne bankowanie! Po założeniu konta, w kolejnym miesiącu musisz wykonać przynajmniej jedną operację kartą debetową. Bank wynagrodzi to 50 zł premii, które dostaniesz do 20 dnia roboczego kolejnego miesiąca.

  • Krok 3

Teraz kolej na bardziej ambitne zadanie. Przez kolejnych 5 miesięcy musisz zapewniać wpływy na konto w wysokości 5 tys. zł oraz wykonywać 3 dowolne operacje. Do wyboru masz płatność Blik, transakcja kartą i przelew na konto inne niż swoje. Za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki otrzymasz 50 zł.

Otwórz konto BIZnest i zgarnij 700 zł >>>

Jak dostać 400 zł za terminal?

  • Krok 1

Po złożeniu wniosku masz 30 dni na wyrażenie zainteresowania terminalem Fiserv Polska. Możesz to zrobić już podczas składania wniosku, a potem w bankowości elektronicznej. Czas na podpisanie umowy mija po 6 dniach od otwarcia rachunku.

  • Krok 2

Musisz potem zapewnić wpływy przez terminal.  Pierwsze muszą zostać odnotowane w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto.

  • Krok 3

Aktywnie korzystaj z terminala. Wysokość premii zależy od tego jak długo zadeklarowałeś się z niego korzystać. Możesz otrzymać od 100 do 400 zł.

12 miesięcy - 100 zł

24 miesiące - 200 zł

36 miesięcy - 300 zł

48 miesięcy - 400 zł

Sonda
Czy masz własną firmę?
Najnowsze