OSZczędzasz TYle! Osz TY! Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe i 200 zł

2022-07-11 12:39
 gotówka
Autor: pixabay.com

OSZczędzasz TYle! Osz TY! to zestaw nowych promocji w banku Pekao. Do zgarnięcia jest nawet 200 zł i wysokie oprocentowanie na koncie. Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy otworzą Konto oszczędnościowe oraz Konto Przekorzystne.

Jeżeli chcecie chociaż częściowo uchronić swoje oszczędności przed inflacją, ale z jakichś przyczyn nie odpowiadają wam lokaty ani inwestycje, być może dobrym rozwiązaniem będzie założenie konta oszczędnościowego z wyższym niż w przypadku standardowego rachunku oprocentowaniem. W Pekao  trwa promocja, podczas której można liczyć na odsetki w wysokości 5 proc. Spełniając warunki można także liczyć na 200 zł nagrody. Sprawdźcie jak wziąć udział w promocji OSZczędzasz TYle! Osz TY!

Jak oszczędzać? Najlepiej z promocyjnym oprocentowaniem -> 

Promocja 5% na Koncie Oszczędnościowym trwa do 31.07.2022 r. Nie jest to niestety stałe oprocentowanie. Zgodnie z warunkami, środki do 100 000 zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym będą oprocentowane na 5% w skali roku przez 183 dni od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. W przypadku Konta Oszczędnościowego Premium limit wynosi 400 tys. zł.

Z promocji skorzystać mogą pełnoletnie osoby, które od 1.01.2021 r. do 27.04.2022 r., nawet przez jeden dzień nie posiadały rachunków w Pekao. Nie można też posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI nabytych za pośrednictwem banku.

Regulamin dopuszcza jeden wyjątek, który pozwala skorzystać z promocyjnego oprocentowania osobom, które już zostały klientami PKO. - W każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 100 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku - czytamy w regulaminie.

Załóż konto osobiste i zgarnij 200 zł, sprawdź jak ->

Aby spełnić wszystkie warunki promocji, trzeba także założyć między 1 czerwca 2022 r. a 31 lipca 2022 r. konto osobiste. Dodatkową zachętą jest 200 zł premii gotówkowej za założenie konta.

Nagroda podzielona jest na dwie części. 50 zł otrzymasz już za samo otwarcie konta online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay w terminie do 31.08.2022 r. Kolejne 150 zł możecie otrzymać, jeśli spełnicie warunki promocji. Aby dostać pieniądze należy wykonywać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta oraz logować się do aplikacji PeoPay min. 1 raz/m-c przez kolejne miesiące zaczynając od miesiąca następnego po założeniu konta. Każde 50 zł wypłacane jest co miesiąc.

Express Biedrzyckiej - Kazimierz Krupa: Rząd jeszcze w ogóle nie włączył się w walkę z inflacją
Sonda
Czy posiadasz w banku konto oszczędnościowe?
Najnowsze