Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Ostatnia szansa, żeby założyć konto z odsetkami 6% w skali roku

2022-07-11 13:31
pieniądze
Autor: pixabay

Getin Bank zachęca do założenia konta oszczędnościowego z odsetkami 6% w skali roku. Zegar jednak tyka. Promocyjne warunki dostępne są tylko do końca lipca. Sprawdźcie jak założyć konto i skorzystać z wyjątkowych warunków.

Inflacja w 2022 r. z każdym miesiącem obniża wartość naszych oszczędności. Pomimo podnoszenia stóp procentowych, nie zanosi się na powstrzymanie drożyzny w najbliższym czasie. Jeśli szukacie sposobu, który pozwoli chociaż częściowo uratować wartość nabywczą zgromadzonych środków, być może zainteresuje was oferta kont oszczędnościowych. Getin Bank do końca lipca 2022 r. oferuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe oprocentowane na 6% w skali roku, które sprawi, że wasza poduszka finansowa zgromadzona na rachunku odrobinę na siebie zarobi. 

Zawsze warto mieć poduszkę finansową. Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Kliknij i załóż ->

W ramach promocji możemy założyć Konto Oszczędnościowe w Getin Banku, na którym odsetki w skali roku wynoszą 6% na 3 miesiące dla tzw. "Nowych środków". Limit środków objętych odsetkami wynosi 400 tys. zł.

Żeby skorzystać z warunków promocji należy:

  • mieć Konto Osobiste i Elastyczne Konto Oszczędnościowe
  • wpłacić Nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do 21.07.2022 r.
  • wyrazić zgody marketingowe

Czym są Nowe środki? Jak tłumaczy regulamin, to środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO), które wpłacisz po dacie salda początkowego, czyli po 27.06.2022 r. – są one nadwyżką nad saldem początkowym na EKO oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych. Stan nowych środków bank wylicza na koniec każdego dnia w okresie trwania oferty. Jeżeli 27.06.2022 r. nie masz EKO, to nadwyżę bank wylicza nad saldem początkowym na najstarszym indywidualnym koncie oszczędnościowym z kapitalizacja miesięczną.

Aż 6% w skali roku na koncie oszczędnościowym! Sprawdź, jak zyskać ->

Wysokie odsetki mogą być naliczane dłużej, ale dla znacznie mniejszych kwot. Konieczne jest także spełnienie warunków dotyczących aktywności. Bank oferuje 6% dzięki Bonusowi za aktywność. Odsetki z gwarancją niezmienności oprocentowania aż przez 12 miesięcy w skali roku dostępne są dla oszczędności w wysokości do 10 000 zł.

Żeby skorzystać z warunków promocji należy:

  • otworzyć Konto Osobiste
  • zapewnić wpływ na Konto Osobiste wynagrodzenia, min. 2000 zł miesięcznie
  • nie posiadać Konta Osobistego w okresie od 1.09.2019 r. do 31.05.2022 r.
  • wyrazić zgody marketingowe

Zgodnie z regulaminem można skorzystać jednocześnie z dwóch ofert na jednym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Korzyści są zgodne z wyżej wymienionymi warunkami. 6% w skali roku (do 10 000 zł) przez 12 miesięcy, otrzymasz w ramach oferty "Bonus za aktywność", natomiast 6% w skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące, w ofercie "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym".

Najnowsze