Nawet 700 zł premii za BIZnest Konto w Nest Banku

2022-06-22 9:48
konto firmowe przelew bankowy rachunek bankowy
Autor: Shutterstock

To ostatnia szansa na skorzystanie z promocji dla przedsiębiorców w Nest Banku. Jeśli potrzebujecie kilku stówek na rozruszanie biznesu, możecie je dostać po założeniu konta. Sprawdźcie, jak otrzymać pieniądze.

Jeżeli planujecie założyć konto firmowe, pośpieszcie się. To ostatnia szansa, żeby skorzystać z aktualnej promocji Nest Bank, który w prezencie daje przedsiębiorcom do 700 zł premii. Na dodatkowe nagrody mogą liczyć klienci, którzy dodatkowo wybiorą terminal płatniczy. Promocja kończy się 30 czerwca.

Chcesz zgarnąć 700 zł od Nest Bank? Kliknij i weź udział w promocji! ->

Opisywana promocja skierowana jest tylko do firm, więc niestety klienci indywidualni muszą rozejrzeć się za innymi promocjami. Tych na szczęście nie brakuje i niemal każda oferta banku wiążę się z jakimiś premiami lub nagrodami. W regulaminie bank wymienia osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki (cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością), fundacje i stowarzyszenia posiadające siedzibę w Polsce i polską rezydencję podatkową. Standardowo, akcja jest skierowana tylko do nowych klientów, więc o 700 zł zapomnieć muszą przedsiębiorcy, którzy od 1 stycznia 2020 r. posiadali rachunek firmowy w Nest Banku.

Jak dostać 300 zł od Nest Bank? ->

  • Krok 1.

Na początek należy złożyć internetowy wniosek o BIZnest Konto. Wypełniając dokument musicie wyrazić zgody marketingowe.

  • Krok 2.

Czas na to macie do 30 czerwca 2022 r. Do 15 lipca trzeba zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta

  • Krok 3.

Warunkiem otrzymania pierwszej nagrody jest wykonanie w ciągu kolejnego miesiąca przynajmniej 1 operacji kartą debetową. To wystarczy na otrzymanie 50 zł premii. Pieniądze otrzymasz do 20 dnia roboczego kolejnego miesiąca.

  • Krok 4.

Kolejne zadania należy wykonywać przez 5 kolejnych miesięcy. Po pierwsze należy zapewniać wpływy w wysokości co najmniej 5 tys. zł. Po drugie, trzeba w każdym miesiącu wykonać 3 operacje. Mogą to być: przelewy na zewnętrzne konta, płatności BLIK lub/i płatności kartą. Za każdy miesiąc otrzymasz 50 zł nagrody, którą, podobnie jak w kroku 3, bank wypłaci do 20 dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Weź terminal i zgarnij 400 zł ->

Po spełnieniu powyższych warunków, powinieneś do listopada wzbogacić się o 300 zł. To nie wszystko. Nest Bank daje jeszcze szansę na 400 zł. To premia dla klientów, którzy po założeniu konta zdecydują się na terminal płatniczy i przyjmować za jego pośrednictwem płatności bezgotówkowe od swoich klientów. Faktyczna wysokość nagrody zależy od tego, przez jaki czas chcemy korzystać z terminalu.

  • Krok 1.

Po założeniu konta masz 30 dni na zamówienie terminala z oferty Fiserv Polska. Możesz to zrobić składając wniosek o konto, a jeżeli przegapisz tę możliwość, w każdej chwili jest to możliwe z poziomu bankowości online. Umowę o prowadzenie terminalu musisz podpisać w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku.

  • Krok 2.

Po zawarciu umowy w ciągu 60 dni na rachunku firmowym muszą pojawić się wpływy z terminalu.

Wysokość nagrody zależy od tego jak długo masz zamiar korzystać z terminalu:

  • 12 miesięcy - 100 zł
  • 24 miesiące - 200 zł
  • 36 miesięcy - 300 zł
  • 48 miesięcy - 400 zł
Najnowsze