Marek Kondrat dawno porzucił aktorstwo. Reklamuje oszczędzanie "na białą godzinę"

2023-02-14 11:12
Marek Kondrat
Autor: AKPA Biznesy gwiazd: Tak wygląda winiarnia Marka Kondrata. 500 rodzajów win w ofercie

Marek Kondrat znany jest Polakom przede wszystkim z roli Adama Miauczyńskiego w "Dniu świra", ale równie mocno jest kojarzony jako twarz ING Banku Śląskiego. Choć już dawno zrezygnował z aktorstwa, wciąż możemy go oglądać w reklamach banku. W pierwszym tekście serii o celebrytach reklamujących banki przyjrzymy się jaką ofertę reklamuje były aktor.

Współpraca ING Banku Śląskiego i Marka Kondrata zaczęła się jeszcze w 1998 roku, jednak odtwórca słynnej roli Adama Miauczyńskiego zrezygnował z kariery aktorskiej w 2007 roku. Obecnie nie tylko pozostaje twarzą banku z pomarańczowym lwem w logo, ale również sam zajmuje się biznesem winiarskim, degustując i sprzedając alkohole. W wywiadzie dla "Forbesa" przyznał nawet, że aktorstwo jest "wydumane", a winiarstwo "szczere i naturalne". Marek Kondrat obecnie mieszka w Krakowie, wraz z żoną Antoniną Turnau, para wychowuje córkę Helenę. Z racji, że dziewczynka poszła do polskiego przedszkola, para musiała opuścić swój dom w Hiszpanii, który obecnie odwiedza głównie w wakacje. 72-latek choć zrezygnował z aktorstwa, nie zrezygnował ze współpracy z ING Bankiem Śląskim i niedawno wystąpił w spocie reklamującym kampanię "Oszczędzamy na białą godzinę". W reklamie pojawił się także inny znany aktor, Tomasz Ziętek.

W reklamie ING Banku Śląskiego najpierw Ziętek tłumaczy koledze czym jest oszczędzanie na białą godzinę - czyli przeciwność oszczędności na czarną godzinę, która jest nieprzewidzianą i niepożądaną sytuację. Po chwili Marek Kondrat wyjaśnia, że "biała godzina" to oszczędności "na to, co chcemy, aby się wydarzyło". Krótko mówiąc - konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim ma pozwolić nam oszczędzać na spełnianie własnych marzeń.

Z racji, że zajmujemy się domowymi finansami, sprawdźmy co Marek Kondrat nam oferuje. Konto Oszczędnościowe W ING Banku Ślaskim jest oprocentowane na 8 proc. w skali roku, przez trzy miesiące od dnia założenia konta (dla kwot poniżej 400 tys. zł). Co więcej, jeśli korzystamy z aplikacji Moje ING mamy duże możliwości personalizacji, możemy ustawić sobie konkretny cel oszczędnościowy, mieć dwa konta oszczędnościowe (które możemy nazwać, jak chcemy), obserwować swoje postępy oraz połączyć je z BLIKiem, co pozwoli nam wypłacać i wpłacać pieniądze w niemal dowolnym momencie. Wypłaty BLIK-iem, w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash są bezpłatne, podobnie jak przelewy między Kontem Oszczędnościowym, a kontem osobistym w aplikacji mobilnej Moje ING.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze