Lokata Lojalna do 7%. Sprawdź ofertę Inbank

2022-08-05 15:29
mama, dziecko, skarbonka
Autor: didon/Shutterstock.com

Kiedy szaleje inflacja, a stopy procentowe rosną wiele osób poszukuje ratunku dla swoich oszczędności w lokatach bankowych. Dobrze oprocentowana lokata może sprawić, że pieniądze zaczną same na siebie zarabiać, a dzięki odsetkom uda nam się uratować chociaż część wartości naszych środków. Inbank proponuje Lokatę Lojalną do 7%.

Lokata lojalna 7% w Inbank

Lokata bankowa, nazywana również depozytem bankowym, to jeden z wielu sposobów na pomnażanie swoich pieniędzy. To produkt, który znajduje się w ofercie wielu banków. Te trzymane w przysłowiowej skarpecie, z czasem traciłyby tylko na swojej wartości. Dzięki lokacie mają szansę pozyskać kapitał, który później banki mogą „rozdać” swoim klientom.

Lokata Lojalna z oprocentowaniem 7 proc. w Inbank to szansa na pomnożenie swoich oszczędności. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku. Można założyć dowolną liczbę takich lokat.

Wypełnij wniosek i załóż lokatę online>>>

Lokatę można założyć bez wychodzenia z domu, przez stronę internetową. Tożsamość można zweryfikować za pośrednictwem wybranego banku i wykonanie przelewu "pay-by-link". Po podpisaniu umowy terminowej lokaty oszczędnościowej należy zasilić ją przelewem w ciągu 5 dni. Lokatę można zawrzeć na okres 3 lub 6 miesięcy. W pierwszym przypadku odsetki wyniosą jednak tylko 6,75 proc. Lokata odnawia się wraz z odsetkami na nową lokatę, na taki sam okres jak pierwotna. W przypadku automatycznego odnowienia Inbank powiększa oprocentowanie o +0,1 proc. Po automatycznym odnowieniu lokatę można zerwać bez utraty odsetek.

Lokata Lojalna: Ile można zarobić?

Wypełnij wniosek i załóż lokatę online>>>

Lokatę Lojalną można założyć na 3 lub 6 miesięcy. Odsetki w przypadku pierwszej opcji to 6,75 proc. W przypadku pół roku, to już 7 proc. Przyjrzyjmy się ile mogą zarobić wpłacone środki.

10 tys. zł zdeponowane na 3 miesiące z odsetkami 6,75 proc. zarobi dla nas 172,50 zł. Ta sama kwota, powierzona bankowi na pół roku z odsetkami 7 proc. przyniesie nam już 375,78 zł.

15 tys. zł, na tych samych zasadach, powiększy się o 258,75 zł, a po sześciu miesiącach już o 536,67 zł. Jeśli wpłacimy 20000 zł, po trzech miesiącach wzbogacimy się o równo 345 zł, a po pół roku o 715,56 zł.

Klienci, którzy nie wybrali opcji automatycznego odnowienia lokaty powinni otrzymać środki najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po zakończeniu lokaty. Środki są przelewane domyślnie na konto, z którego zasilano lokatę. Jeśli więc zmienialiście konto, poinformujcie o tym bank. Zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia wskazanym w umowie skutkuje utratą wszystkich naliczonych odsetek.

Sonda
Planujesz zainwestować pieniądze w lokatę bankową?
Najnowsze