Jak założyć Konto 360° w Millennium? To prostsze niż myślisz, spróbuj!

2023-02-24 18:31
Kobieta laptop
Autor: GettyImages

Nie musisz iść do banku, choć możesz jeśli wolisz tradycyjne metody. Ale obecnie wystarczy dostęp do komputera lub aplikacji mobilnej. I kilka minut, by dopełnić formalności.

Złóż wniosek online z weryfikacją tożsamości przez kuriera lub wybierz potwierdzenia przez zdjęcie ‘selfie’. To proste rozwiązanie. Najpierw krok po kroku:

  • wypełnij formularz;
  • zrób zdjęcie dowodu osobistego – awers i rewers;
  • zrób kilka zdjęć własnej twarzy.

I poczekaj, aż Bank zweryfikuje Twoją tożsamość. Zaakceptuj umowę i już! Konto może zostać otwarte. Na adres mailowy, który został podany podczas wypełniania formularza zostanie wysłana instrukcja pierwszego logowania. A karta debetowa dojdzie pocztą.

Jeśli chcesz by konto pozostało darmowe, wystarczy że spełnisz proste warunki:

  • wpływ min. 1000 zł na konto co miesiąc;
  • 1 płatność kartą lub Blikiem.

Zatem warunki te nie są wygórowane. W przeciwnym wypadku utrzymanie konta 360° w Banku Millennium kosztuje 8 zł, a karta debetowa 7 zł miesięcznie.

Warto dodać, że zwykłe przelewy z Konta 360° są darmowe. Bankomaty należące do Banku są darmowe, za korzystanie z innych należy zapłacić kilka złotych prowizji.

Z poziomu aplikacji do konta można zarządzać swoimi usługami, takimi jak sprawdzenie stanu konta, wykonanie przelewu i wiele innych.

Co wyjątkowe, w ofercie Banku Millennium znajdziemy ubezpieczenie od wypadków w życiu codziennym za 4,98 zł miesięcznie. To niewielka kwota za możliwość skorzystania z siedmiu interwencji rocznie związanych ze zdrowiem, sferą IT lub wypadkami domowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pozostałych banków, sprawdź nasz ranking kont osobistych

Najnowsze