Ja odpoczywam, a moje oszczędności pracują. Sprawdź konto oszczędnościowe Profit w Millennium

2022-08-05 17:29
Bank Millennium
Autor: Archiwum redakcji/Canva

Lato w pełni. Wiele osób wypoczywa na urlopach. Czy w tak sielskiej atmosferze ktoś myśli o zarabianiu? Jeśli skorzystasz z odpowiedniej opcji, nie musisz nawet myśleć o pomnażaniu pieniędzy. Odpowiednio oprocentowane konto oszczędnościowe pozwoli twoim pieniądzom pracować oraz, przynajmniej częściowo, uchroni je przed inflacją.

Konto oszczędnościowe to swoista oprocentowana świnka skarbonka. Wpłacając na nie środki godzisz się na częściowo ograniczony dostęp, ale w zamian otrzymujesz wyższe niż na standardowym rachunku oprocentowanie. Chociaż w czasach szalejącej inflacji ciężko mówić o pełnym zabezpieczeniu oszczędności przed utratą wartości, to konto oszczędnościowe pozostaje banalnym rozwiązaniem z gwarancją pomnożenia środków o ustalone odsetki.

W ramach akcji "Ja odpoczywam, a moje oszczędności pracują" Bank Millennium proponuje Konto Oszczędnościowe Profit wraz z kontem Millennium 360°. W skali roku zysk dla nowych środków (czym one są, za chwilę) wynosi 6 proc. przez pierwsze 62 dni. Promocja trwa od 11.07.2022 r. do 27.08.2022 r.

Wyłudził od seniorki oszczędności życia podając się za policjanta. Z łupem nie uciekł bo w pościg ruszyła za oszustem ruszyła czujna sąsiadka

Konto oszczędnościowe Profit - Kliknij i otwórz teraz>>>

Podwyższona stawka dotyczy środków do 200 tys. zł i obowiązuje przez 62 dni. Skorzystać z oferty można tylko jeśli obok konta oszczędnościowego posiada się rachunek osobisty. Oprocentowane w ten sposób są tylko nowe środki, czyli nadwyżka ponad saldo, które klient posiadał na dzień30 czerwca 2022 r. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z usług Millennium - wymóg ten spełniasz automatycznie.

"Nowe Środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po Dniu badania sald, nie później jednak niż do końca Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego Profit oraz jednocześnie nadwyżkę nad Łącznym saldem progowym" - czytamy w regulaminie promocji.

Oznacza to, że po wpłaceniu na konto 10 tys. zł po 62 dniach wzbogacimy się o 83 zł. W przypadku 15 tys. zł będzie to 124 zł, a przy 20 tys. zł 165 zł. Kwota 100 tys. zł zarobi 826 zł. Zamknięcie konta i wypłacenie środków po zakończeniu okresu promocyjnego nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Po upływie 62 dni obowiązują standardowe odsetki.

  • 1,25% - do 100 000 zł
  • 1,5% - nadwyżka ponad 100 000 zł do 250 000 zł
  • 2% - nadwyżka ponad 250 000 zł

Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe. Pierwszy przelew w miesiącu nie kosztuje nic. Za drugi i każdy kolejny pobierana jest opłata w wysokości 9,90.

Sonda
Czy posiadasz w banku konto oszczędnościowe?
Najnowsze