Darmowe konto w ING Banku Śląskim! Co oferuje Konto osobiste Direct?

2023-02-27 11:09
Darmowe konto w ING Banku Śląskim! Co oferuje Konto osobiste Direct?
Autor: gettyimages

Szukając konta osobistego, staramy się znaleźć takie, w którym nie będziemy obciążeni comiesięcznymi opłatami. ING Bank Śląski oferuje Konto osobiste Direct z atrakcyjnymi warunkami. Do tego możemy skorzystać z promocji i dostać 250 zł bonusu!

ING Bank Śląski reklamuje swój rachunek rozliczeniowy jako "konto bez zbędnych opłat". Zakładając Konto osobiste Direct nie będziemy płacić za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash, zyskamy także darmowe przelewy krajowe, jak i wewnętrzne między własnymi kontami (także oszczędnościowymi). Nie zapłacimy również za konto i zbliżeniową kartę Visa, pod warunkiem że będziemy robili nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie.

W ramach konta Direct dostajemy również dostęp do aplikacji Moje ING, która umożliwia m.in. podgląd stanu konta bez logowana, płatności kartą lub kodami BLIK, przechowywanie paragonów i ważnych dokumentów, płatności za autostrady i bilety komunikacyjne, dostęp do Profilu Zaufanego czy logowanie danymi biometrycznymi (np. face ID), jeśli nie chcemy używać kodu PIN. Konto Direct umożliwia również płacenie kartą Visa w telefonie - przez Apple Pay, Google Pay czy BLIK. Można nawet płacić smartwatchem! W razie nagłych wydatków mamy możliwość uruchomienia limitu zadłużenia na koncie za darmo o 6-krotności naszych dochodów netto (maksymalnie do 50 tys. zł). Roczna opłata za limit zadłużenia wynosi 1,8 proc. kwoty przyznanego limitu (min. 68 zł), przy RRSO 18,28 proc.

Ponadto do 30 marca 2023 r. trwa promocja, dzięki której możemy zyskać za założenie konta 250 zł! Najpierw należy otworzyć konto Direct przez stronę internetową ING Banku Śląskiego lub aplikację Moje ING. Konto zakładamy wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO) oraz kartą (możemy zamówić ją później, ale maksymalnie do 30 marca, żeby spełnić warunki promocji). Następnie jeśli do 30 czerwca 2023 roku wykonamy dowolną ilość transakcji bezgotówkowych (kartą do konta i/lub portfelem mobilnym czy Blikiem) na łączną kwotę min. 1000 zł dostaniemy 120 zł premii.

Kolejne 130 zł możemy zyskać jeśli do 30 czerwca 2023 roku zrobimy przynajmniej trzy transakcje Blikiem kupując w sklepach internetowych, w każdym z dowolnych trzech miesięcy trwania promocji zapewnimy łączne wpływy na konto wysokości min. 1000 zł i założymy przynajmniej jeden cel na OKO otwartym ramach promocji i odłożymy na nim przynajmniej 300 zł.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze