Bank Millennium zrobi Ci prezent na urodziny. Dostaniesz specjalną, wysoko oprocentowaną lokatę

2023-02-15 11:07
Urodziny
Autor: gettyimages

Bank Millennium daje swoim klientom prezent na urodziny, w postaci specjalnej, wyjątkowo korzystnej lokaty urodzinowej oprocentowanej na 7 proc. w skali roku. Wystarczy, że w ciągu ostatnich 30 dni obchodziliśmy urodziny oraz posiadamy aplikację banku i tym samym Konto Millennium 360°.

Z oferty mogą skorzystać także nowi klienci, jeśli więc nie mamy Konta Millennium 360°, a zbliżają się nasze urodziny możemy je założyć i natychmiast po zalogowaniu się do aplikacji skorzystać z promocji (trzeba być klientem minimum 4 dni przed urodzinami). Założenie konta Millennium 360° jest darmowe i możemy podpisać umowę online na selfie, logując się za pomocą innego banku lub złożyć wniosek online i złożyć podpis w dowolnej placówce. Jeśli będziemy wykonywać pięć transakcji miesięcznie kartą i/lub Blikiem, nie poniesiemy płatności za kartę do konta, płatności zbliżeniowe oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą (w innym wypadku opłata za obsługę karty lub płatności Blikiem kosztuje 11 zł miesięcznie). Jeśli mamy 18-26 lat, to wystarczy jedna transakcja, a ewentualna opłata przy braku aktywności wynosi 5 zł miesięcznie.

Po tym jak już założymy konto, możemy pobrać aplikację Banku Millennium z App Store lub sklepu Google Play. Po zalogowaniu się przechodzimy w menu do zakładki "Moje Finanse", następnie "Oszczędności i inwestycje" i klikamy w przycisk "Lokaty". W dalszej kolejności – jeśli spełniamy pozostałe warunki, tj. mieliśmy urodziny w ciągu ostatnich 30 dni, byliśmy klientem banku minimum 4 dni przed urodzinami i mamy ukończone 18 lat, możemy założyć Lokatę Urodzinową na kwotę od 1000 do 25 000 zł. Lokata zostaje założona na miesiąc i jest oprocentowana 7 proc. w skali miesiąca. Lokata jest nieodnawialna (więc nie możemy jej przedłużyć), ponadto możemy mieć jedynie jedną Lokatę Urodzinową jednocześnie.

Warto przypomnieć, że to niejedyna korzyść z posiadania Konta Millennium 360°, jeśli jesteśmy nowymi klientami i dopiero zakładamy konto w banku, możemy zyskać nawet 400 zł bonusu. Podczas zakładania konta należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku oraz na świadczenie usługi „zwrot za zakupy”, a później spełnić następujące warunki:

  • w ciągu 14 dni zasilić konto kwotą 1000 zł;
  • do końca miesiąca przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
  • wykonać standardową aktywność, która zwalnia nas z opłat za konto, tj. wykonać do końca miesiąca 5 transakcji kartą/lub i blikiem.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy od Banku Millennium premię w wysokości 200 zł. Jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy będziemy ponownie spełniać te warunki, otrzymamy kolejne 200 zł. Promocja trwa do końca marca 2023 roku.

Finansowy Opiekun to rzetelne źródło informacji dotyczących rynku finansowego. Wszystkie oferty są regularnie weryfikowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Tobie najbardziej aktualne dane, np. takie jak ranking kont osobistych lub oszczędnościowych. Ty za to oszczędzasz czas i pieniądze. Wzięcie kredytu lub pożyczki to poważny krok finansowy, który powinien być dobrze przemyślany i zestawiony z indywidualnymi możliwościami spłaty. Nasza porównywarka ułatwi Tobie podjęcie ostatecznej decyzji i rozsądne zarządzanie Twoim budżetem. Korzystaj z niej całkowicie za darmo!

Najnowsze