Aż 300 zł na zakupy w Biedronce? I 360 zł zwrotu? To wszystko z TurboKARTĄ Santander!

2023-01-10 12:04
Santander
Autor: David Hillas/www.geograph.org.uk

Jeśli robisz zakupy w Biedronce i często płacisz kartą, to warto zainteresować się TurboKARTĄ od Santander Consumer Banku. Za korzystanie z karty dostaniesz vouchery o wartości 300 zł na zakupy w dyskoncie oraz 360 zł zwrotu. Łącznie to 660 zł!

Żeby skorzystać z promocji Santander Consumer Banku i zyskać łącznie nawet 660 zł, umowa na turboKARTĘ powinna zostać podpisana w terminie od 1 stycznia do 31 marca 2023 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i starzy klienci Santander, którzy w 2022 roku nie posiadali turboKARTY. Oferta jest skierowana tylko do osób pełnoletnich i ograniczona do pierwszych 1500 klientów, składających wniosek o kartę kredytową.

Jak dostać 300 zł na zakupy do Biedronki? Przez pierwsze trzy miesiące od otrzymania turboKARTY możesz robić nią zakupy w dowolnych miejscach (zarówno online, jak i stacjonarnie) i jeśli miesięczna kwota wszystkich wydatków z karty sięgnie minimalnie 500 zł, do końca przyszłego miesiąca otrzymasz SMS-em voucher 100 zł na zakupy w Biedronce. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania środków. Z racji, że promocja trwa trzy miesiące, łącznie wartość voucherów do Biedronki dla jednego klienta może sięgnąć 300 zł.

Ponadto w dniu przyznania nagrody zadłużenie na karcie nie powinno być wyższe niż 50 zł i nie powinno przekraczać 10 dni, a turboKARTA nie była w okresie wypowiedzenia.

Na przykład: jeśli otrzymasz turboKARTĘ 16 stycznia i do 31 stycznia korzystając z niej wydasz łącznie 500 zł, to w do końca lutego otrzymasz voucher na 100 zł. Jeśli w lutym wydasz znowu 500 zł z turboKARTY, kolejny voucher dostaniesz do końca marca etc.

Jak dostać 360 zł zwrotu? Dodatkowy zwrot w postaci przelewu na konto w Santander Consumer Bank otrzymasz za płatności turboKARTĄ w wyznaczonych miejscach. Działa to w formie cashbacku. 5 proc. zwrotu otrzymamy za transakcje na samodzielnych myjniach samochodowych (poza stacjami paliw), 3 proc. zwrotu za transakcje w barach i restauracjach, oraz 1 proc. zwrotu za transakcje na wszystkich stacjach paliw.

360 zł to łączna kwota zwrotu jaką możesz otrzymać w skali roku (do 30 zł miesięcznie), jeśli spłacasz terminowo zadłużenie karty w przynajmniej minimalnej kwocie (5 proc.; min. 50 zł). Pieniądze będą trafiać do sekcji "Twoje oszczędności" i pomniejszać zadłużenie turboKARTY, a przy braku zadłużenia będą nadpłatą.

Ile kosztuje utrzymanie turboKARTY? Jak wyjaśnia Santander Consumer Bank, za obsługę karty nie zapłacisz nic, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na minimum 1000 zł (w innym przypadku to 6,90 zł). Ponadto przez 54 dni nie płacisz odsetek od zadłużenia na karcie, przez ten okres spłacasz je z zerowym oprocentowaniem.

Najnowsze