Alior Bank konto osobiste pełne korzyści - premia 400 zł na start

2022-11-18 12:35
Alior Bank
Autor: Shutterstock

Alior Bank Konto Jakże Osobiste pozwala na elastyczny wybór spośród 11 korzyści w zależności od Twoich potrzeb! Załóż konto i zyskaj do 400 zł.

Konto w Alior Banku odpowiada na Twoje potrzeby. 0 zł za prowadzenie konta, przy jednorazowym comiesięcznym wpływie kwoty minimum 1500 zł. Elastyczny wybór korzyści w zależności od potrzeb: dwie za 0 zł, kolejne płatne 3,5 zł/miesięcznie.

Załóż Konto Jakże Osobiste i odbierz do 400 zł premii! Wystarczy, że zaczniesz od złożenia wniosku online do 30.11.2022 r. Podczas składania wniosku, wyraź zgody marketingowe, następnie w ciągu 30 dni podpisz umowę z bankiem. Poczekaj na aktywację konta oraz karty i wybierz dwie dowolne darmowe korzyści na Koncie Jakże Osobistym.

Następnie wystarczy, że w miesiącu wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą płatniczą na dowolną kwotę oraz zalogujesz się do aplikacji mobilnej.

Alior Bank dba o bezpieczeństwo w aplikacji mobilnej Alior Mobile. Każda transakcja na Koncie Jakże Osobistym generuje powiadomienie, ponad to każda transakcja musi uzyskać Twoją akceptację, za pomocą kodu SMS lub powiadomienia push.

Wśród 11 korzyści, z których możźesz wybrać dwie darmowe są takie jak: pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych, ubezpieczenie w podróży za granicą, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, płatności kartą bez kosztów przewalutowania, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce lub za granicą. A to jeszcze nie wszystkie. Jedną z kolejnych korzyści mogą być płatności zbliżeniowe telefonem lub zegarkiem, za które możesz zyskać do 20 zł miesięcznie.

Jak założyć konto w Alior Banku? Najlepiej przez stronę banku lub w aplikacji w Alior Mobile. Następnie potwierdź swoją tożsamości wybierając jeden z trzech sposobów. I na koniec pamiętaj, by aktywować dostęp do aplikacji i bankowości online. Kliknij "załóż konto" i sprawdź, jak szybko możesz to zrobić.

Najnowsze