Aion Bank wchodzi do Polski. Ta oferta spodoba się maniakom innowacji

2021-02-08 20:34
Pieniądze
Autor: Pixabay

Nieograniczone przelewy międzynarodowe i wymiana walut, inwestycje i zarabianie na wysokim oprocentowaniu. Do tego brak ukrytych opłat. Z taką ofertą, z wielkim hukiem wchodzi do polski europejski digital bank Aion.

W tym roku do Polski wkracza założony w Belgii Aion Bank, przedsiębiorstwo szczycące się cyfrową formułą i stawianiem na innowacje. Aion jest europejskim bankiem z siedzibą w Brukseli. Działa na podstawie licencji bankowej Narodowego Banku Belgii i Europejskiego Banku Centralnego. Na czele polskiego oddziału stoi Karol Sadaj, był szef polskiego Revoluta. Siłą Aiona, która sprawdziła sięza granicą jest połączenie najnowszych technologii, skuteczna polityka bezpieczeństwa oraz mnóstwo usług za stałą, miesięczną cenę.

 - Aion łączy najlepsze cechy tradycyjnych banków z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w bankowości. Nasz bank oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych i biznesowych. Polscy obywatele posiadający aktualny paszport mogą korzystać z wielowalutowych kont bankowych i kart płatniczych, atrakcyjnych depozytów gwarantowanych przepisami Unii Europejskiej, możliwości globalnych inwestycji w ETF i wyjątkowo atrakcyjnych kursów wymiany walut. Wszystko za pośrednictwem aplikacji mobilnej - czytamy w materiałach banku.

Znakiem rozpoznawczym Aion jest prosta i przejrzysta oferta. Do wyboru są dwa pakiety usług, za które klienci płacą jedną, miesięczną i stałą opłatę. Żadnych innych opłat bank nie pobiera. Klienci Aion Banku nie spotkają się tu z opłatami za wypłaty z bankomatu, spreadami czy prowizjami za wymianę walut, procentami pobieranymi od zainwestowanego kapitału czy opłatami za przelewy. W modelu subskrypcyjnym Aion wszystkie dodatkowe opłaty znikają na zawsze.

Kolejna cecha charakterystyczna belgijskiego "Netfliksa bankowości" to skoncentrowanie na nowoczesnych rozwiązaniach.

- Aion korzysta z najnowocześniejszych technologii, w tym sztucznej inteligencji i machine learning oraz najnowszych informacji rynkowych, aby zapewnić łatwy dostęp do spersonalizowanych narzędzi finansowych, i móc maksymalnie pomnażać pieniądze swoich klientów - zapewniają przedstawiciele banku.

Jak wygląda korzystanie z banku? Do wszystkich usług dostęp mamy z poziomu aplikacji na komórce. Obsługa klienta jest całodobowa i już działa w języku polskim.

Najnowsze